Bayern München zonder geopereerde Coman tegen Dinamo Kiev
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München speelt woensdag in de Champions League tegen Dinamo Kiev zonder Kingsley Coman. De Franse aanvaller heeft weliswaar de groepstraining hervat na een hartoperatie, maar trainer Julian Nagelsmann houdt hem nog even aan de kant.
"Kingsley lacht veel, het gaat goed met hem. Hij is blij dat hij dit hoofdstuk achter zich kan laten", zei Nagelsmann een dag voor het duel met de kampioen van Oekraïne. "Hij gaat echter nog niet spelen. We houden hem twee weken aan de kant, zodat hij weer helemaal topfit kan worden." Coman onderging bijna twee weken geleden een kleine ingreep om een hartritmestoornis te verhelpen.
Bayern begon de groepsfase van de Champions League met een overtuigende overwinning in Camp Nou op FC Barcelona (0-3). Volgens aanvaller Serge Gnabry is dat pas het begin. "We willen de Champions League opnieuw winnen en we hebben de ploeg om dat voor elkaar te krijgen", zei Gnabry. Bayern werd vorig jaar kampioen van Europa. Coman maakte toen de enige treffer in de finale tegen Paris Saint-Germain (1-0).
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
30 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
8 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
10 uur geleden