Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München zonder geopereerde Coman tegen Dinamo Kiev

Bayern München zonder geopereerde Coman tegen Dinamo Kiev

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München speelt woensdag in de Champions League tegen Dinamo Kiev zonder Kingsley Coman. De Franse aanvaller heeft weliswaar de groepstraining hervat na een hartoperatie, maar trainer Julian Nagelsmann houdt hem nog even aan de kant.

"Kingsley lacht veel, het gaat goed met hem. Hij is blij dat hij dit hoofdstuk achter zich kan laten", zei Nagelsmann een dag voor het duel met de kampioen van Oekraïne. "Hij gaat echter nog niet spelen. We houden hem twee weken aan de kant, zodat hij weer helemaal topfit kan worden." Coman onderging bijna twee weken geleden een kleine ingreep om een hartritmestoornis te verhelpen.

Bayern begon de groepsfase van de Champions League met een overtuigende overwinning in Camp Nou op FC Barcelona (0-3). Volgens aanvaller Serge Gnabry is dat pas het begin. "We willen de Champions League opnieuw winnen en we hebben de ploeg om dat voor elkaar te krijgen", zei Gnabry. Bayern werd vorig jaar kampioen van Europa. Coman maakte toen de enige treffer in de finale tegen Paris Saint-Germain (1-0).

Meer uit Voetbal

Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

34 minuten geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

1 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

16 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

23 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden