Bayern München zonder Coman tegen Chelsea
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het zaterdag in de return tegen Chelsea in de achtste finales van de Champions League doen zonder Kingsley Coman. De Franse vleugelspits is geblesseerd. "Maar met Ivan Perisic en Philippe Coutinho hebben we voor deze positie twee andere goede opties voorhanden", zei trainer Hansi Flick.
Bayern München hoeft ook weinig meer te vrezen. De Duitse kampioen verdedigt in eigen stadion een voorsprong van 3-0 op Chelsea, dat vanwege blessures en schorsingen met een gehavende selectie naar München komt. Trainer Frank Lampard mist onder anderen César Azpilicueta, Christian Pulisic, Pedro, Willian en Ruben Loftus-Cheek.
"Als ik de tegenstander was, zou ik denken: we hebben niets te verliezen, we leggen alles in de waagschaal", zei Flick. "Ik verwacht dan ook dat Chelsea dat gaat doen. Wij denken daarom nog niet aan Lissabon. We willen iedere wedstrijd winnen, ook deze." De acht kwartfinalisten gaan de komende twee weken in Lissabon strijden om de eindzege in de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
10 uur geleden