Bayern München zonder Coman tegen Chelsea
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het zaterdag in de return tegen Chelsea in de achtste finales van de Champions League doen zonder Kingsley Coman. De Franse vleugelspits is geblesseerd. "Maar met Ivan Perisic en Philippe Coutinho hebben we voor deze positie twee andere goede opties voorhanden", zei trainer Hansi Flick.
Bayern München hoeft ook weinig meer te vrezen. De Duitse kampioen verdedigt in eigen stadion een voorsprong van 3-0 op Chelsea, dat vanwege blessures en schorsingen met een gehavende selectie naar München komt. Trainer Frank Lampard mist onder anderen César Azpilicueta, Christian Pulisic, Pedro, Willian en Ruben Loftus-Cheek.
"Als ik de tegenstander was, zou ik denken: we hebben niets te verliezen, we leggen alles in de waagschaal", zei Flick. "Ik verwacht dan ook dat Chelsea dat gaat doen. Wij denken daarom nog niet aan Lissabon. We willen iedere wedstrijd winnen, ook deze." De acht kwartfinalisten gaan de komende twee weken in Lissabon strijden om de eindzege in de Champions League.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
4 uur geleden