Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München zonder Coman tegen Chelsea

Bayern München zonder Coman tegen Chelsea

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het zaterdag in de return tegen Chelsea in de achtste finales van de Champions League doen zonder Kingsley Coman. De Franse vleugelspits is geblesseerd. "Maar met Ivan Perisic en Philippe Coutinho hebben we voor deze positie twee andere goede opties voorhanden", zei trainer Hansi Flick.

Bayern München hoeft ook weinig meer te vrezen. De Duitse kampioen verdedigt in eigen stadion een voorsprong van 3-0 op Chelsea, dat vanwege blessures en schorsingen met een gehavende selectie naar München komt. Trainer Frank Lampard mist onder anderen César Azpilicueta, Christian Pulisic, Pedro, Willian en Ruben Loftus-Cheek.

"Als ik de tegenstander was, zou ik denken: we hebben niets te verliezen, we leggen alles in de waagschaal", zei Flick. "Ik verwacht dan ook dat Chelsea dat gaat doen. Wij denken daarom nog niet aan Lissabon. We willen iedere wedstrijd winnen, ook deze." De acht kwartfinalisten gaan de komende twee weken in Lissabon strijden om de eindzege in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Feyenoord geeft zwak PEC Zwolle afstraffing: 0-7

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de bittere smaak van de grote nederlaag tegen FC Barcelona in de Champions League (1-5) weggespoeld met een ruime uitzege op PEC Zwolle. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst speelde het zwakke PEC zoek en won met 7-0. Een evenaring van de grootste uitzege ooit van de club (0-8) was zelfs in beeld. Voor PEC Zwolle was het de grootste nederlaag ooit in de Eredivisie.

1 uur geleden
FC Barcelona blijft zonder puntenverlies na uitzege op Levante

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona heeft zondag de uitwedstrijd tegen Levante met 4-2 gewonnen. Daarmee is de ploeg van trainer Hansi Flick nog altijd foutloos in de competitie. Uit de eerste vijf wedstrijden haalde de Catalaanse club de maximale 15 punten, met een doelsaldo van +17.

1 uur geleden
Sc Heerenveen speelt in tegenvallend duel gelijk tegen Telstar

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is er in de Eredivisie opnieuw niet in geslaagd te winnen. De Friezen speelden voor eigen publiek gelijk tegen Telstar: 0-0. Heerenveen won dit seizoen pas één keer, ruim een maand geleden op de eerste speeldag tegen FC Twente (1-0).

3 uur geleden
Dumfries verwacht dat Oranje onder Xavi aantrekkelijk gaat spelen

MADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag tegen het ANP op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.

6 uur geleden
Borussia Mönchengladbach ontslaat trainer na drie nederlagen

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.

8 uur geleden
Spits AS Monaco biedt excuses aan na maken moordgebaar naar fans

MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.

9 uur geleden
NEC-coach Schreuder schrikt van niveau van zijn ploeg bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.

10 uur geleden