Bayern München zonder Coman tegen Chelsea
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het zaterdag in de return tegen Chelsea in de achtste finales van de Champions League doen zonder Kingsley Coman. De Franse vleugelspits is geblesseerd. "Maar met Ivan Perisic en Philippe Coutinho hebben we voor deze positie twee andere goede opties voorhanden", zei trainer Hansi Flick.
Bayern München hoeft ook weinig meer te vrezen. De Duitse kampioen verdedigt in eigen stadion een voorsprong van 3-0 op Chelsea, dat vanwege blessures en schorsingen met een gehavende selectie naar München komt. Trainer Frank Lampard mist onder anderen César Azpilicueta, Christian Pulisic, Pedro, Willian en Ruben Loftus-Cheek.
"Als ik de tegenstander was, zou ik denken: we hebben niets te verliezen, we leggen alles in de waagschaal", zei Flick. "Ik verwacht dan ook dat Chelsea dat gaat doen. Wij denken daarom nog niet aan Lissabon. We willen iedere wedstrijd winnen, ook deze." De acht kwartfinalisten gaan de komende twee weken in Lissabon strijden om de eindzege in de Champions League.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
5 minuten geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
10 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
11 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
13 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
13 uur geleden