Bayern München ziet toekomst in trainer Flick
MÜNCHEN (ANP) - De clubleiding van Bayern München is zo tevreden over trainer Hansi Flick, dat de 54-jarige Duitser mogelijk ook na dit seizoen mag doorgaan met zijn werk. "We willen succesvol en betoverend voetbal spelen, precies zoals nu gebeurt onder Flick", zei Herbert Hainer, voorzitter van de raad van commissarissen, in Duitse media. "Als hij doorgaat met winnen, is er geen alternatief voor hem."
Flick werd in november na het ontslag van Niko Kovac naar voren geschoven als interim-hoofdtrainer. Hij zou in eerste instantie slechts twee duels op de bank zitten, maar die periode werd al snel verlengd. Eerst tot aan de winterstop, daarna tot het einde van dit seizoen. Toen Kovac werd ontslagen, stond Bayern München op de vierde plaats in de Duitse voetbalcompetitie. Onder leiding van Flick heeft de 'Rekordmeister' zich opgewerkt tot koploper van de Bundesliga. Zondag is de topper tegen RB Leipzig, dat als nummer 2 van de ranglijst één punt minder heeft.
"Hansi Flick levert uitstekend werk", aldus Hainer. "Dat zeg ik niet alleen omdat we dit jaar onze drie wedstrijden allemaal hebben gewonnen, maar ook vanwege de manier van voetballen." Zo genoot de preses onlangs van de wijze waarop Bayern van Schalke 04 won (5-0). "De tegenstander kwam toen in de tweede helft amper over de middenlijn."
De Duitse topclub wil binnen nu en twee jaar graag de Champions League weer eens winnen. "In 2022 is de finale in ons stadion. We willen de Champions League dan dolgraag winnen. Als het eerder al gebeurt, vind ik dat natuurlijk ook niet erg", aldus Hainer.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.
56 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle neemt geen extra maatregelen om Feyenoord-supporters te weren in de thuisvakken in de Eredivisiewedstrijd tussen beide clubs van zondag. Dat zei een woordvoerder van PEC donderdag tegen het ANP. Feyenoord besloot na het vuurwerkgeweld in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur in augustus geen uitsupporters mee te nemen naar de wedstrijden tegen NEC en PEC.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
16 uur geleden