Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München ziet toekomst in trainer Flick

Bayern München ziet toekomst in trainer Flick

MÜNCHEN (ANP) - De clubleiding van Bayern München is zo tevreden over trainer Hansi Flick, dat de 54-jarige Duitser mogelijk ook na dit seizoen mag doorgaan met zijn werk. "We willen succesvol en betoverend voetbal spelen, precies zoals nu gebeurt onder Flick", zei Herbert Hainer, voorzitter van de raad van commissarissen, in Duitse media. "Als hij doorgaat met winnen, is er geen alternatief voor hem."

Flick werd in november na het ontslag van Niko Kovac naar voren geschoven als interim-hoofdtrainer. Hij zou in eerste instantie slechts twee duels op de bank zitten, maar die periode werd al snel verlengd. Eerst tot aan de winterstop, daarna tot het einde van dit seizoen. Toen Kovac werd ontslagen, stond Bayern München op de vierde plaats in de Duitse voetbalcompetitie. Onder leiding van Flick heeft de 'Rekordmeister' zich opgewerkt tot koploper van de Bundesliga. Zondag is de topper tegen RB Leipzig, dat als nummer 2 van de ranglijst één punt minder heeft.

"Hansi Flick levert uitstekend werk", aldus Hainer. "Dat zeg ik niet alleen omdat we dit jaar onze drie wedstrijden allemaal hebben gewonnen, maar ook vanwege de manier van voetballen." Zo genoot de preses onlangs van de wijze waarop Bayern van Schalke 04 won (5-0). "De tegenstander kwam toen in de tweede helft amper over de middenlijn."

De Duitse topclub wil binnen nu en twee jaar graag de Champions League weer eens winnen. "In 2022 is de finale in ons stadion. We willen de Champions League dan dolgraag winnen. Als het eerder al gebeurt, vind ik dat natuurlijk ook niet erg", aldus Hainer.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

1 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

2 uur geleden
Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

4 uur geleden
Cambuur - Feyenoord onderbroken na vuurwerkactie bezoekende fans

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.

4 uur geleden
PSV wervelt langs FC Groningen en boekt ruime zege

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.

5 uur geleden
Feyenoord begint met ongewijzigde ploeg tegen SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.

5 uur geleden
Lille rekent op transfer van Bouaddi naar Manchester City

LILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.

5 uur geleden