Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zestiende overwinning in de Bundesliga geboekt. De koploper won in eigen huis met 4-3 van Holstein Kiel en blijft daarmee ruim aan de leiding in Duitsland. Bayern staat door de zege op 51 punten, dat zijn er 9 meer dan landskampioen Bayer Leverkusen, dat zondag nog in actie komt tegen Hoffenheim.
Jamal Musiala opende de score voor Bayern in de 19e minuut. Harry Kane kopte in de extra tijd van de eerste helft de tweede treffer binnen. Aan het begin van de tweede helft maakte de Engelse spits met het hoofd ook de 3-0. Invaller Serge Gnabry maakte de vierde treffer. Daarna scoorden de bezoekers nog drie keer. Finn-Dominik Porath was trefzeker in de 62e minuut. Steven Skrzybski maakte twee treffers in de extra tijd, maar tot een vierde doelpunt kwam Kiel niet meer.
Borussia Dortmund heeft de eerste competitiewedstrijd na het bekendmaken van de nieuwe trainer Niko Kovac gewonnen. Bij 1. FC Heidenheim werd het 2-1 voor de geplaagde topclub, die door de eerste zege in vijf competitiewedstrijden op de tiende plaats staat met 29 punten. Kovac begint na deze speelronde bij Dortmund.
Serhou Guirassy opende de score voor Borussia en Maximilian Breier maakte de tweede. Mathias Honsak deed nog wat terug voor Heidenheim.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
2 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
4 uur geleden