Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zestiende overwinning in de Bundesliga geboekt. De koploper won in eigen huis met 4-3 van Holstein Kiel en blijft daarmee ruim aan de leiding in Duitsland. Bayern staat door de zege op 51 punten, dat zijn er 9 meer dan landskampioen Bayer Leverkusen, dat zondag nog in actie komt tegen Hoffenheim.

Jamal Musiala opende de score voor Bayern in de 19e minuut. Harry Kane kopte in de extra tijd van de eerste helft de tweede treffer binnen. Aan het begin van de tweede helft maakte de Engelse spits met het hoofd ook de 3-0. Invaller Serge Gnabry maakte de vierde treffer. Daarna scoorden de bezoekers nog drie keer. Finn-Dominik Porath was trefzeker in de 62e minuut. Steven Skrzybski maakte twee treffers in de extra tijd, maar tot een vierde doelpunt kwam Kiel niet meer.

Borussia Dortmund heeft de eerste competitiewedstrijd na het bekendmaken van de nieuwe trainer Niko Kovac gewonnen. Bij 1. FC Heidenheim werd het 2-1 voor de geplaagde topclub, die door de eerste zege in vijf competitiewedstrijden op de tiende plaats staat met 29 punten. Kovac begint na deze speelronde bij Dortmund.

Serhou Guirassy opende de score voor Borussia en Maximilian Breier maakte de tweede. Mathias Honsak deed nog wat terug voor Heidenheim.

Meer uit Voetbal

Oud-Feyenoorder Jahanbakhsh in Iraanse WK-selectie

TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.

18 minuten geleden
Technische baas Rigaux wil structureel succes met Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."

1 uur geleden
Nieuwe directeur Eenhoorn wil eerst alles van Feyenoord weten

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."

2 uur geleden
Middenvelder Belić definitief van AZ naar Maccabi Tel Aviv

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.

2 uur geleden
Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

3 uur geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

5 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

5 uur geleden