Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zestiende overwinning in de Bundesliga geboekt. De koploper won in eigen huis met 4-3 van Holstein Kiel en blijft daarmee ruim aan de leiding in Duitsland. Bayern staat door de zege op 51 punten, dat zijn er 9 meer dan landskampioen Bayer Leverkusen, dat zondag nog in actie komt tegen Hoffenheim.

Jamal Musiala opende de score voor Bayern in de 19e minuut. Harry Kane kopte in de extra tijd van de eerste helft de tweede treffer binnen. Aan het begin van de tweede helft maakte de Engelse spits met het hoofd ook de 3-0. Invaller Serge Gnabry maakte de vierde treffer. Daarna scoorden de bezoekers nog drie keer. Finn-Dominik Porath was trefzeker in de 62e minuut. Steven Skrzybski maakte twee treffers in de extra tijd, maar tot een vierde doelpunt kwam Kiel niet meer.

Borussia Dortmund heeft de eerste competitiewedstrijd na het bekendmaken van de nieuwe trainer Niko Kovac gewonnen. Bij 1. FC Heidenheim werd het 2-1 voor de geplaagde topclub, die door de eerste zege in vijf competitiewedstrijden op de tiende plaats staat met 29 punten. Kovac begint na deze speelronde bij Dortmund.

Serhou Guirassy opende de score voor Borussia en Maximilian Breier maakte de tweede. Mathias Honsak deed nog wat terug voor Heidenheim.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

4 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

4 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

4 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

4 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

8 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

8 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

8 uur geleden