Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zestiende overwinning in de Bundesliga geboekt. De koploper won in eigen huis met 4-3 van Holstein Kiel en blijft daarmee ruim aan de leiding in Duitsland. Bayern staat door de zege op 51 punten, dat zijn er 9 meer dan landskampioen Bayer Leverkusen, dat zondag nog in actie komt tegen Hoffenheim.

Jamal Musiala opende de score voor Bayern in de 19e minuut. Harry Kane kopte in de extra tijd van de eerste helft de tweede treffer binnen. Aan het begin van de tweede helft maakte de Engelse spits met het hoofd ook de 3-0. Invaller Serge Gnabry maakte de vierde treffer. Daarna scoorden de bezoekers nog drie keer. Finn-Dominik Porath was trefzeker in de 62e minuut. Steven Skrzybski maakte twee treffers in de extra tijd, maar tot een vierde doelpunt kwam Kiel niet meer.

Borussia Dortmund heeft de eerste competitiewedstrijd na het bekendmaken van de nieuwe trainer Niko Kovac gewonnen. Bij 1. FC Heidenheim werd het 2-1 voor de geplaagde topclub, die door de eerste zege in vijf competitiewedstrijden op de tiende plaats staat met 29 punten. Kovac begint na deze speelronde bij Dortmund.

Serhou Guirassy opende de score voor Borussia en Maximilian Breier maakte de tweede. Mathias Honsak deed nog wat terug voor Heidenheim.

Meer uit Voetbal

Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

46 minuten geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

1 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

1 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

3 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

4 uur geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

4 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

5 uur geleden