Bayern München wint van Kiel, Dortmund verslaat Heidenheim
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zestiende overwinning in de Bundesliga geboekt. De koploper won in eigen huis met 4-3 van Holstein Kiel en blijft daarmee ruim aan de leiding in Duitsland. Bayern staat door de zege op 51 punten, dat zijn er 9 meer dan landskampioen Bayer Leverkusen, dat zondag nog in actie komt tegen Hoffenheim.
Jamal Musiala opende de score voor Bayern in de 19e minuut. Harry Kane kopte in de extra tijd van de eerste helft de tweede treffer binnen. Aan het begin van de tweede helft maakte de Engelse spits met het hoofd ook de 3-0. Invaller Serge Gnabry maakte de vierde treffer. Daarna scoorden de bezoekers nog drie keer. Finn-Dominik Porath was trefzeker in de 62e minuut. Steven Skrzybski maakte twee treffers in de extra tijd, maar tot een vierde doelpunt kwam Kiel niet meer.
Borussia Dortmund heeft de eerste competitiewedstrijd na het bekendmaken van de nieuwe trainer Niko Kovac gewonnen. Bij 1. FC Heidenheim werd het 2-1 voor de geplaagde topclub, die door de eerste zege in vijf competitiewedstrijden op de tiende plaats staat met 29 punten. Kovac begint na deze speelronde bij Dortmund.
Serhou Guirassy opende de score voor Borussia en Maximilian Breier maakte de tweede. Mathias Honsak deed nog wat terug voor Heidenheim.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
7 uur geleden