Bayern München wint met klein verschil van St. Pauli
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de strijd om de landstitel in de Bundesliga geen fout gemaakt. De koploper won in eigen stadion met 3-2 van St. Pauli.
Harry Kane opende na ruim een kwartier spelen met een schot van dichtbij de score. Elias Saad, die net geen buitenspel stond, maakte in de 27e minuut gelijk. Leroy Sané maakte na rust het verschil. De buitenspeler passeerde keeper Nikola Vasilj in de 52e minuut met een diagonaal schot. In de 71e minuut scoorde Sané opnieuw, na goed voorbereidend werk van Kane. In blessuretijd deed St. Pauli nog iets terug.
Bayern München heeft, met nog zeven wedstrijden te gaan, een voorsprong van 6 punten op regerend kampioen Bayer Leverkusen.
Oranje-international Xavi Simons verloor met RB Leipzig bij Borussia Mönchengladbach: 1-0.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
11 uur geleden