Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft verder afstand genomen van het dit seizoen verrassend goed presterende Freiburg. De titelverdediger en koploper won op eigen veld met 2-1 van de nummer 3 van de Bundesliga. Het verschil is nu zes punten. Voor Freiburg was het pas de eerste nederlaag van dit seizoen.

Leon Goretzka zette Bayern München na een half uur op voorsprong. Hij passeerde de door de Nederlandse bondscoach Louis van Gaal geselecteerde doelman Mark Flekken op aangeven van Thomas Müller. Een kwartier voor tijd maakte Robert Lewandowski de 2-0, na voorbereidend werk van Leroy Sané. In extra tijd scoorde Janik Haberer voor Freiburg.

Met Wout Weghorst in de spits won VfL Wolfsburg van Augsburg, 1-0. Lukas Nmecha scoorde al na 14 minuten en werd daarmee de matchwinner.

Voor trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de ontslagen Mark van Bommel, was het alweer de derde zege in zijn derde wedstrijd. Twee boekte hij er in de Bundesliga, één in de Champions League. Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd bij Augsburg.

Borussia Dortmund, dat midweeks in de Champions League verloor van Ajax, speelt later zaterdag tegen Leipzig. De achtervolger van Bayern kan het verschil weer terugbrengen tot een punt.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

4 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

4 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

6 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

11 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

21 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

23 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden