Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft verder afstand genomen van het dit seizoen verrassend goed presterende Freiburg. De titelverdediger en koploper won op eigen veld met 2-1 van de nummer 3 van de Bundesliga. Het verschil is nu zes punten. Voor Freiburg was het pas de eerste nederlaag van dit seizoen.

Leon Goretzka zette Bayern München na een half uur op voorsprong. Hij passeerde de door de Nederlandse bondscoach Louis van Gaal geselecteerde doelman Mark Flekken op aangeven van Thomas Müller. Een kwartier voor tijd maakte Robert Lewandowski de 2-0, na voorbereidend werk van Leroy Sané. In extra tijd scoorde Janik Haberer voor Freiburg.

Met Wout Weghorst in de spits won VfL Wolfsburg van Augsburg, 1-0. Lukas Nmecha scoorde al na 14 minuten en werd daarmee de matchwinner.

Voor trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de ontslagen Mark van Bommel, was het alweer de derde zege in zijn derde wedstrijd. Twee boekte hij er in de Bundesliga, één in de Champions League. Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd bij Augsburg.

Borussia Dortmund, dat midweeks in de Champions League verloor van Ajax, speelt later zaterdag tegen Leipzig. De achtervolger van Bayern kan het verschil weer terugbrengen tot een punt.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

1 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

1 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

3 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

4 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

7 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

8 uur geleden