Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

Bayern München wint in Duitse topper van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft verder afstand genomen van het dit seizoen verrassend goed presterende Freiburg. De titelverdediger en koploper won op eigen veld met 2-1 van de nummer 3 van de Bundesliga. Het verschil is nu zes punten. Voor Freiburg was het pas de eerste nederlaag van dit seizoen.

Leon Goretzka zette Bayern München na een half uur op voorsprong. Hij passeerde de door de Nederlandse bondscoach Louis van Gaal geselecteerde doelman Mark Flekken op aangeven van Thomas Müller. Een kwartier voor tijd maakte Robert Lewandowski de 2-0, na voorbereidend werk van Leroy Sané. In extra tijd scoorde Janik Haberer voor Freiburg.

Met Wout Weghorst in de spits won VfL Wolfsburg van Augsburg, 1-0. Lukas Nmecha scoorde al na 14 minuten en werd daarmee de matchwinner.

Voor trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de ontslagen Mark van Bommel, was het alweer de derde zege in zijn derde wedstrijd. Twee boekte hij er in de Bundesliga, één in de Champions League. Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd bij Augsburg.

Borussia Dortmund, dat midweeks in de Champions League verloor van Ajax, speelt later zaterdag tegen Leipzig. De achtervolger van Bayern kan het verschil weer terugbrengen tot een punt.

Meer uit Voetbal

García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

1 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

2 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

2 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

3 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

3 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

4 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

5 uur geleden