Bayern München wint en kan tegen Dortmund kampioen worden
BIELEFELD (ANP) - Bayern München heeft zich in de Bundesliga hersteld van de uitschakeling in de Champions League. De ploeg van trainer Julian Nagelsmann won met 3-0 bij Arminia Bielefeld. Bayern kan volgende week in de topper tegen Borussia Dortmund de titel binnenhalen.
Met nog vier competitiewedstrijden te gaan, heeft de 'Rekordmeister' 9 punten voorsprong op de achtervolger. Dortmund won zaterdag al met 6-1 van VfL Wolfsburg.
Bayern München kwam dinsdag in de return tegen Villarreal in de kwartfinales van de Champions League niet verder dan 1-1. Na de nederlaag een week eerder in Spanje (1-0) betekende dat uitschakeling.
Eigen doelpunt
In Bielefeld kwam Bayern in de 10e minuut op voorsprong via een eigen doelpunt van Jacob Barrett Laursen. Kort voor rust lag de wedstrijd een tijdje stil vanwege een blessurebehandeling van Fabian Kunze, die in een luchtduel hard was geraakt door Tanguy Nianzou. De verdediger van Bayern ontsnapte met een gele kaart. Kunze verliet het veld per brancard met een nekbrace, om zijn nek te beschermen. De Duitse middenvelder ging naar het ziekenhuis voor onderzoek.
In de blessuretijd verdubbelde Serge Gnabry de voorsprong. Het doelpunt werd in eerste instantie afgekeurd vanwege buitenspel, maar de VAR concludeerde dat daar geen sprake van was. Invaller Jamal Musiala maakte in de slotfase van de wedstrijd de derde treffer.
Meer uit Voetbal
PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
6 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
15 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
16 uur geleden