Bayern München weet ook niet te winnen bij Union Berlin
ERLIJN (ANP) - Bayern München is er niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin te winnen. Het werd 1-1 in Berlijn, waar de eindstand al na een kwartier was bereikt.
Sheraldo Becker zette Union Berlin in de twaalfde minuut op voorsprong. Het was voor de voormalige speler van ADO Den Haag, PEC Zwolle en Ajax al zijn vijfde doelpunt van het seizoen. Vorig weekend was Becker twee keer trefzeker tegen Schalke 04 (1-6). Becker voert samen met Niclas Füllkrug van Werder Bremen het topscorersklassement aan.
Lang mocht de thuisploeg niet van de voorsprong genieten, want Joshua Kimmich maakte na een kwartier gelijk. In het restant kwam Bayern niet meer tot scoren en zo lukte het de ploeg van trainer Julian Nagelsmann niet het tweede gelijkspel af te wenden. Een week geleden werd het ook 1-1 tegen Borussia Mönchengladbach.
Tweede gelijkspel
Door het tweede gelijkspel op rij staat Bayern nu derde. De 'Rekordmeister' heeft 1 punt minder dan SC Freiburg en Borussia Dortmund. Freiburg, de club van Oranje-keeper Mark Flekken, won de uitwedstrijd tegen Bayer Leverkusen met 3-2 en Dortmund was vrijdagavond met 1-0 te sterk voor Hoffenheim.
Bij Bayern stond Matthijs de Ligt aan de aftrap en Ryan Gravenberch mocht na een uur invallen voor Kimmich. Bij de thuisploeg speelde Danilho Doekhi de hele wedstrijd.
Thomas Müller kwam tegelijkertijd met Gravenberch binnen de lijnen en hij speelde zijn 633e wedstrijd voor Bayern, één meer dan Oliver Kahn. Alleen Sepp Maier speelde meer duels voor de Duitse topclub: 702.
Verdediger Sepp van den Berg maakte zijn debuut bij Schalke 04, dat bij VfB Stuttgart met 1-1 gelijkspeelde. De 20-jarige Van den Berg, die wordt gehuurd van Liverpool, mocht direct de hele wedstrijd meedoen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
1 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
16 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
16 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
16 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
17 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
19 uur geleden