
Bayern München weet ook niet te winnen bij Union Berlin
ERLIJN (ANP) - Bayern München is er niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin te winnen. Het werd 1-1 in Berlijn, waar de eindstand al na een kwartier was bereikt.
Sheraldo Becker zette Union Berlin in de twaalfde minuut op voorsprong. Het was voor de voormalige speler van ADO Den Haag, PEC Zwolle en Ajax al zijn vijfde doelpunt van het seizoen. Vorig weekend was Becker twee keer trefzeker tegen Schalke 04 (1-6). Becker voert samen met Niclas Füllkrug van Werder Bremen het topscorersklassement aan.
Lang mocht de thuisploeg niet van de voorsprong genieten, want Joshua Kimmich maakte na een kwartier gelijk. In het restant kwam Bayern niet meer tot scoren en zo lukte het de ploeg van trainer Julian Nagelsmann niet het tweede gelijkspel af te wenden. Een week geleden werd het ook 1-1 tegen Borussia Mönchengladbach.
Tweede gelijkspel
Door het tweede gelijkspel op rij staat Bayern nu derde. De 'Rekordmeister' heeft 1 punt minder dan SC Freiburg en Borussia Dortmund. Freiburg, de club van Oranje-keeper Mark Flekken, won de uitwedstrijd tegen Bayer Leverkusen met 3-2 en Dortmund was vrijdagavond met 1-0 te sterk voor Hoffenheim.
Bij Bayern stond Matthijs de Ligt aan de aftrap en Ryan Gravenberch mocht na een uur invallen voor Kimmich. Bij de thuisploeg speelde Danilho Doekhi de hele wedstrijd.
Thomas Müller kwam tegelijkertijd met Gravenberch binnen de lijnen en hij speelde zijn 633e wedstrijd voor Bayern, één meer dan Oliver Kahn. Alleen Sepp Maier speelde meer duels voor de Duitse topclub: 702.
Verdediger Sepp van den Berg maakte zijn debuut bij Schalke 04, dat bij VfB Stuttgart met 1-1 gelijkspeelde. De 20-jarige Van den Berg, die wordt gehuurd van Liverpool, mocht direct de hele wedstrijd meedoen.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
23 uur geleden