Bayern München vraagt fans af te zien van vuurwerk na boete UEFA
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een dag voor het Champions Leagueduel met Manchester United de fans opgeroepen om voortaan af te zien van het afsteken van vuurwerk in het stadion en zich te onthouden van wangedrag. De verklaring komt nadat de club een boete van 40.000 euro van de UEFA had gekregen om vuurwerk en het gooien van objecten tijdens Europese uitwedstrijden.
Bayern waarschuwde de supporters dat bij herhaalde overtredingen de club ook kan worden bestraft met uitsluiting van de fans bij toekomstige uitduels.
Bayern speelt dinsdag in Manchester de laatste groepswedstrijd tegen de ploeg van trainer Erik ten Hag. De Duitsers zijn met 13 punten al zeker van de eerste plaats in de poule. United staat laatste met 4 punten, maar maakt bij winst op Bayern nog kans op de knock-outfase.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
47 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
15 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden