Bayern München voorlopig zonder geblesseerde verdediger Boey
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is verdediger Sacha Boey vermoedelijk meerdere weken kwijt. De Fransman blesseerde zich zondag tijdens een training, een dag na het met 6-1 gewonnen duel met Holstein Kiel.
De 24-jarige Boey liep een scheur in de meniscus van zijn linkerknie op en is inmiddels geopereerd. Bayern München meldt dat hij er "enkele weken" niet bij is.
De verdediger werd in januari voor 30 miljoen euro overgenomen van het Turkse Galatasaray en stond dit seizoen onder de nieuwe coach Vincent Kompany twee keer in de basis.
Boey mist in ieder geval de eerste wedstrijd van de Duitsers in de Champions League tegen het Kroatische Dinamo Zagreb en zaterdag het competitieduel met Werder Bremen. Over een kleine twee weken staat de topper tegen kampioen Bayer Leverkusen op het programma.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
15 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
16 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
30 minuten geledenZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
6 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
7 uur geleden