Bayern München voorlopig zonder geblesseerde Martínez
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het weer een tijdje doen zonder Javi Martínez. De Spaanse middenvelder blijkt zaterdag een hamstringblessure te hebben opgelopen tijdens de topper tegen RB Leipzig (3-3). Martínez moest zich al na 25 minuten laten vervangen. Het is niet bekend hoe lang hij aan de kant staat.
De 32-jarige Spanjaard miste de afgelopen jaren al heel wat wedstrijden vanwege fysieke problemen. Martínez moet het bij de Duitse kampioen en winnaar van de Champions League vooral doen met invalbeurten. Hij bezorgde de ploeg van trainer Hansi Flick aan het begin van dit seizoen de Europese Supercup, door als invaller tegen Sevilla in de verlenging het winnende doelpunt te maken (2-1).
Bayern München sluit de groepsfase van de Champions League woensdag af tegen Lokomotiv Moskou. De titelhouder heeft zich al geplaatst voor de knock-outfase. Bayern speelt ook nog drie competitieduels tot aan de korte winterstop.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
7 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
22 uur geleden