Bayern München voorlopig zonder geblesseerde Martínez
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het weer een tijdje doen zonder Javi Martínez. De Spaanse middenvelder blijkt zaterdag een hamstringblessure te hebben opgelopen tijdens de topper tegen RB Leipzig (3-3). Martínez moest zich al na 25 minuten laten vervangen. Het is niet bekend hoe lang hij aan de kant staat.
De 32-jarige Spanjaard miste de afgelopen jaren al heel wat wedstrijden vanwege fysieke problemen. Martínez moet het bij de Duitse kampioen en winnaar van de Champions League vooral doen met invalbeurten. Hij bezorgde de ploeg van trainer Hansi Flick aan het begin van dit seizoen de Europese Supercup, door als invaller tegen Sevilla in de verlenging het winnende doelpunt te maken (2-1).
Bayern München sluit de groepsfase van de Champions League woensdag af tegen Lokomotiv Moskou. De titelhouder heeft zich al geplaatst voor de knock-outfase. Bayern speelt ook nog drie competitieduels tot aan de korte winterstop.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
4 uur geleden