Bayern München voorlopig zonder geblesseerde Martínez
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het weer een tijdje doen zonder Javi Martínez. De Spaanse middenvelder blijkt zaterdag een hamstringblessure te hebben opgelopen tijdens de topper tegen RB Leipzig (3-3). Martínez moest zich al na 25 minuten laten vervangen. Het is niet bekend hoe lang hij aan de kant staat.
De 32-jarige Spanjaard miste de afgelopen jaren al heel wat wedstrijden vanwege fysieke problemen. Martínez moet het bij de Duitse kampioen en winnaar van de Champions League vooral doen met invalbeurten. Hij bezorgde de ploeg van trainer Hansi Flick aan het begin van dit seizoen de Europese Supercup, door als invaller tegen Sevilla in de verlenging het winnende doelpunt te maken (2-1).
Bayern München sluit de groepsfase van de Champions League woensdag af tegen Lokomotiv Moskou. De titelhouder heeft zich al geplaatst voor de knock-outfase. Bayern speelt ook nog drie competitieduels tot aan de korte winterstop.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
12 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
15 uur geleden