Bayern München voor het eerst weer in vol stadion
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan zaterdag 23 oktober weer de volledige capaciteit van de Allianz Arena gebruiken in de competitiewedstrijd tegen 1899 Hoffenheim. Voor het eerst sinds het uitbreken van de coronapandemie zijn er die dag weer 75.000 toeschouwers welkom in het onderkomen van de titelverdediger in de Bundesliga.
Het benutten van de volledige capaciteit is mogelijk door een verruiming in de lokale coronamaatregelen. "Er blijven echter beperkingen van kracht", meldt de club in een verklaring. Bayern en andere sportclubs in München mogen fans toelaten die gevaccineerd zijn tegen het coronavirus, die genezen zijn of een recente negatieve PCR-test kunnen overleggen. Andere beperkingen zoals het dragen van een mondkapje, het afstand houden van elkaar en een verbod op alcoholische consumpties zijn er niet meer. "We zijn blij, vooral voor onze fans, dat de Allianz Arena weer volledig gevuld kan zijn", zei vicevoorzitter Jan-Christian Dreesen. De afgelopen maanden mochten niet meer dan 25.000 toeschouwers de thuiswedstrijden van Bayern bezoeken.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
22 uur geleden