Bayern München voor het eerst weer in vol stadion
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan zaterdag 23 oktober weer de volledige capaciteit van de Allianz Arena gebruiken in de competitiewedstrijd tegen 1899 Hoffenheim. Voor het eerst sinds het uitbreken van de coronapandemie zijn er die dag weer 75.000 toeschouwers welkom in het onderkomen van de titelverdediger in de Bundesliga.
Het benutten van de volledige capaciteit is mogelijk door een verruiming in de lokale coronamaatregelen. "Er blijven echter beperkingen van kracht", meldt de club in een verklaring. Bayern en andere sportclubs in München mogen fans toelaten die gevaccineerd zijn tegen het coronavirus, die genezen zijn of een recente negatieve PCR-test kunnen overleggen. Andere beperkingen zoals het dragen van een mondkapje, het afstand houden van elkaar en een verbod op alcoholische consumpties zijn er niet meer. "We zijn blij, vooral voor onze fans, dat de Allianz Arena weer volledig gevuld kan zijn", zei vicevoorzitter Jan-Christian Dreesen. De afgelopen maanden mochten niet meer dan 25.000 toeschouwers de thuiswedstrijden van Bayern bezoeken.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
15 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
20 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geleden