Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München voor het eerst weer in vol stadion

Bayern München voor het eerst weer in vol stadion

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan zaterdag 23 oktober weer de volledige capaciteit van de Allianz Arena gebruiken in de competitiewedstrijd tegen 1899 Hoffenheim. Voor het eerst sinds het uitbreken van de coronapandemie zijn er die dag weer 75.000 toeschouwers welkom in het onderkomen van de titelverdediger in de Bundesliga.

Het benutten van de volledige capaciteit is mogelijk door een verruiming in de lokale coronamaatregelen. "Er blijven echter beperkingen van kracht", meldt de club in een verklaring. Bayern en andere sportclubs in München mogen fans toelaten die gevaccineerd zijn tegen het coronavirus, die genezen zijn of een recente negatieve PCR-test kunnen overleggen. Andere beperkingen zoals het dragen van een mondkapje, het afstand houden van elkaar en een verbod op alcoholische consumpties zijn er niet meer. "We zijn blij, vooral voor onze fans, dat de Allianz Arena weer volledig gevuld kan zijn", zei vicevoorzitter Jan-Christian Dreesen. De afgelopen maanden mochten niet meer dan 25.000 toeschouwers de thuiswedstrijden van Bayern bezoeken.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

15 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

16 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

18 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

19 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

20 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

20 uur geleden