Bayern München voor het eerst weer in vol stadion
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan zaterdag 23 oktober weer de volledige capaciteit van de Allianz Arena gebruiken in de competitiewedstrijd tegen 1899 Hoffenheim. Voor het eerst sinds het uitbreken van de coronapandemie zijn er die dag weer 75.000 toeschouwers welkom in het onderkomen van de titelverdediger in de Bundesliga.
Het benutten van de volledige capaciteit is mogelijk door een verruiming in de lokale coronamaatregelen. "Er blijven echter beperkingen van kracht", meldt de club in een verklaring. Bayern en andere sportclubs in München mogen fans toelaten die gevaccineerd zijn tegen het coronavirus, die genezen zijn of een recente negatieve PCR-test kunnen overleggen. Andere beperkingen zoals het dragen van een mondkapje, het afstand houden van elkaar en een verbod op alcoholische consumpties zijn er niet meer. "We zijn blij, vooral voor onze fans, dat de Allianz Arena weer volledig gevuld kan zijn", zei vicevoorzitter Jan-Christian Dreesen. De afgelopen maanden mochten niet meer dan 25.000 toeschouwers de thuiswedstrijden van Bayern bezoeken.
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP) - FC Twente is in de tweede voorronde van de Europa League uitgeschakeld door het Hongaarse Ferencváros. Nadat Twente een week geleden in Enschede met 2-1 had verloren, werd het donderdagavond in Boedapest 2-2.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de derde voorronde van de Conference League bereikt ten koste van het Servische FK Vojvodina. Donderdag werd het in de Johan Cruijff Arena 4-1, nadat de Amsterdammers een week eerder in Servië ook al met 4-1 hadden gewonnen. Vojvodina kwam op voorsprong via Đorđe Crnomarković. Voor Ajax maakte Davy Klaassen de gelijkmaker en scoorde Oscar Gloukh drie keer.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - De Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF heeft het voorstel van de FIFA om de commerciële rechten van het WK te verkopen afgewezen. Dat meldt de bond donderdagavond in een verklaring. Eerder op donderdag ging de Europese voetbalbond UEFA over tot een boycot van competities van de FIFA zolang de plannen op tafel liggen.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Arne Slot wordt niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat melden diverse media donderdagavond, waaronder ESPN en het AD. De 47-jarige trainer, die eind mei ontslagen werd bij Liverpool, zou de voorkeur hebben voor een club in een Europese topcompetitie.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - John Stones heeft voor twee jaar getekend bij Internazionale. De Engelse verdediger vertrekt bij Manchester City, waar hij een aflopend contract had.
4 uur geledenSKIVE (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert heeft donderdag na de eerste ook de tweede etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike maakt in Denemarken zijn rentree na een blessure waardoor hij de Tour de France miste.
6 uur geledenNYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft hard uitgehaald naar de FIFA in verband met de commercialiseringsplannen rond het WK voetbal. In de verklaring waarin de UEFA donderdag kenbaar heeft gemaakt de competities van de FIFA te boycotten, maakt de bond duidelijk dat het WK "niet te koop" is. Alle 55 UEFA-landen stemden donderdag tijdens een spoedberaad in met de boycot, zolang de plannen op tafel liggen.
7 uur geleden