Bayern München verlengt contract vervanger Lewandowski
MÜNCHEN (ANP) - Aanvaller Eric Maxim Choupo-Moting speelt ook volgend seizoen voor Bayern München. De Duitse kampioen heeft het aflopende contract van de 32-jarige spits met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2023. Choupo-Moting geldt in München als 'stand-in' van Robert Lewandowski, de Poolse spits die afgelopen seizoen maar liefst 41 doelpunten maakte in de Bundesliga en daarmee het record van Gerd Müller verbeterde.
Bayern nam Choupo-Moting vorig jaar over van Paris Saint-Germain. De international van Kameroen, geboren in Duitsland, speelde 32 wedstrijden voor de 'Rekordmeister' en maakte negen doelpunten. Choupo-Moting fungeerde vooral als invaller. Hij was een tijdje basisspeler toen Lewandowski vanwege een blessure ontbrak. In de Bundesliga maakte hij drie goals.
Choupo-Moting voetbalde eerder voor onder meer Hamburger SV, Mainz en Schalke 04.
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
6 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
14 uur geleden