Bayern München verlengt contract Coman tot 2027
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het contract met Kingsley Coman verlengd tot 2027. De 25-jarige international van Frankrijk had nog een verbintenis tot medio 2023.
Coman speelt al sinds 2015 bij de Duitse kampioen. De eerste twee jaar op huurbasis, waarna hij definitief werd overgenomen van Juventus. In de finale van de Champions League in 2020 maakte Coman het winnende doelpunt voor Bayern in het duel met Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
4 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
10 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
13 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
17 uur geleden