Bayern München verkoopt Franse verdediger aan Sevilla
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Tanguy Nianzou aan Sevilla verkocht. De Duitse club bedong wel een optie om de 20-jarige jeugdinternational te kunnen terugkopen. Bayern nam Nianzou twee jaar geleden transfervrij over van Paris Saint-Germain.
De Fransman speelde in twee jaar 23 wedstrijden in de Bundesliga. Door de komst deze zomer van verdediger Matthijs de Ligt namen zijn kansen op speeltijd verder af. Nianzou wordt bij Sevilla, dat naar verluidt zo'n 20 miljoen euro betaalt, een concurrent van een andere Nederlandse verdediger, Karim Rekik.
"We zien nog steeds veel potentie in Tanguy, maar op dit moment hebben we veel opties achterin", zegt technisch directeur Hasan Salihamidzic van Bayern. "Hij wil zelf graag meer spelen. Daarom laten we hem naar Sevilla gaan." De verdediger ondertekende in Spanje een contract voor vijf jaar.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
24 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
27 minuten geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
43 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
4 uur geleden