Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München verhoogt met zege druk op koploper Leverkusen

Bayern München verhoogt met zege druk op koploper Leverkusen

AUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft de uitwedstrijd tegen FC Augsburg met enige moeite gewonnen (2-3). De kampioen verhoogde met die zege de druk op Bayer Leverkusen, de koploper die 1 punt meer heeft maar later op zaterdag nog wel Borussia Mönchengladbach ontvangt.

De 19-jarige Aleksandar Pavlovic opende de score voor Bayern München met zijn eerste treffer in de Bundesliga. Alphonso Davies tekende in blessuretijd van de eerste helft voor het tweede doelpunt van de kampioen. Ermedin Demirovic maakte het duel in de openingsfase van de tweede helft weer even spannend (1-2), maar Harry Kane maakte al snel alweer zijn 23e competitietreffer (1-3).

Doelman Manuel Neuer van de bezoekers uit Beieren stopte in de slotfase nog een strafschop van Sven Michel. Neuer maakte zo zijn foutje goed. De keeper kreeg een strafschop tegen omdat hij Felix Uduokhai op zijn achterhoofd sloeg, terwijl hij de bal probeerde te raken. Demirovic passeerde Neuer in blessuretijd nog wel vanaf de strafschopstip (2-3).

De Ligt

Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Bayern München. Hij kreeg in de openingsfase van het duel een gele kaart voor een handsbal net buiten zijn strafschopgebied. Kingsley Coman viel halverwege de eerste helft geblesseerd uit bij Bayern. Trainer Thomas Tuchel miste in Augsburg zijn gekwetste spelers Dayot Upamecano, Konrad Laimer en Joshua Kimmich. De club uit Beieren staat op het punt om rechtsback Sacha Boey van Galatasaray over te nemen.

VfB Stuttgart verstevigde de derde plaats met een zege op RB Leipzig (5-2), waar de geschorste Xavi Simons ontbrak. Deniz Undav, verhuurd door Brighton & Hove Albion, scoorde driemaal voor de thuisploeg. Wout Weghorst speelde met 1899 Hoffenheim gelijk tegen FC Heidenheim (1-1). De spits kwam niet tot scoren en werd in de slotfase gewisseld. Het duel tussen VfL Wolfsburg en FC Köln (1-1) leverde ook geen winnaar op. Werder Bremen was voor eigen publiek te sterk voor SC Freiburg (3-1).

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

9 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

12 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

12 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

14 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

14 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

15 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

15 uur geleden