Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München verhoogt met zege druk op koploper Leverkusen

Bayern München verhoogt met zege druk op koploper Leverkusen

AUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft de uitwedstrijd tegen FC Augsburg met enige moeite gewonnen (2-3). De kampioen verhoogde met die zege de druk op Bayer Leverkusen, de koploper die 1 punt meer heeft maar later op zaterdag nog wel Borussia Mönchengladbach ontvangt.

De 19-jarige Aleksandar Pavlovic opende de score voor Bayern München met zijn eerste treffer in de Bundesliga. Alphonso Davies tekende in blessuretijd van de eerste helft voor het tweede doelpunt van de kampioen. Ermedin Demirovic maakte het duel in de openingsfase van de tweede helft weer even spannend (1-2), maar Harry Kane maakte al snel alweer zijn 23e competitietreffer (1-3).

Doelman Manuel Neuer van de bezoekers uit Beieren stopte in de slotfase nog een strafschop van Sven Michel. Neuer maakte zo zijn foutje goed. De keeper kreeg een strafschop tegen omdat hij Felix Uduokhai op zijn achterhoofd sloeg, terwijl hij de bal probeerde te raken. Demirovic passeerde Neuer in blessuretijd nog wel vanaf de strafschopstip (2-3).

De Ligt

Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Bayern München. Hij kreeg in de openingsfase van het duel een gele kaart voor een handsbal net buiten zijn strafschopgebied. Kingsley Coman viel halverwege de eerste helft geblesseerd uit bij Bayern. Trainer Thomas Tuchel miste in Augsburg zijn gekwetste spelers Dayot Upamecano, Konrad Laimer en Joshua Kimmich. De club uit Beieren staat op het punt om rechtsback Sacha Boey van Galatasaray over te nemen.

VfB Stuttgart verstevigde de derde plaats met een zege op RB Leipzig (5-2), waar de geschorste Xavi Simons ontbrak. Deniz Undav, verhuurd door Brighton & Hove Albion, scoorde driemaal voor de thuisploeg. Wout Weghorst speelde met 1899 Hoffenheim gelijk tegen FC Heidenheim (1-1). De spits kwam niet tot scoren en werd in de slotfase gewisseld. Het duel tussen VfL Wolfsburg en FC Köln (1-1) leverde ook geen winnaar op. Werder Bremen was voor eigen publiek te sterk voor SC Freiburg (3-1).

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

3 uur geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

7 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

7 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

7 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

9 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

9 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

12 uur geleden