Bayern München tot winterstop zonder geblesseerde Gnabry
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München zal dit jaar geen beroep meer kunnen doen op international Serge Gnabry. De aanvaller, zaterdag nog invaller in het met liefst 5-1 verloren duel met Eintracht Frankfurt, kampt met een liesblessure. "Hij zal de komende wedstrijden ontbreken", meldde zijn club op de website.
Bayern München komt tot de winterstop nog drie keer in actie: eerst in de Champions League tegen Manchester United, daarna in de Bundesliga nog tegen VfB Stuttgart en VfL Wolfsburg. De competitie wordt op 12 januari voortgezet tegen Hoffenheim.
Gnabry (28) kwam, mede ook door concurrentie van Kingsley Coman en Leroy Sané, dit seizoen pas vijf keer in actie in de Bundesliga. Ook miste hij enkele duels door een armbreuk. De aanvaller scoorde dit seizoen nog niet, waar hij vorig seizoen nog goed was voor veertien doelpunten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
49 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
1 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden