Bayern München stuurt spelers twee weken met vakantie
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van Bayern München heeft zijn spelers twee weken vakantie gegeven. De voetballers van de Duitse topclub mogen even rust nemen na een intensieve periode, waarin ze de landstitel binnenhaalden en zaterdag ook de Duitse beker wonnen. Flick verwacht zijn spelers over twee weken terug om samen op jacht te gaan naar de derde prijs van dit jaar, de winst van de Champions League.
"Ze krijgen nu een welverdiende vakantie", zei Flick, die met zijn spelers maandag nog wat marketingverplichtingen had. "De jongens kunnen even op adem komen, zich fysiek en mentaal weer opladen. Ik kijk er al weer naar uit om de jongens voor te bereiden op ons volgende doel, de finaleronde van de Champions League."
Bayern München moet eerst nog de return tegen Chelsea in de achtste finales spelen. Dat lijkt een formaliteit na de ruime zege in februari in Londen (0-3). De Champions League wordt komende maand vanaf de kwartfinales uitgespeeld in Lissabon. "Het gaat dan steeds over één wedstrijd, dat is niet makkelijk", aldus Flick. "We moeten direct pieken."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
20 uur geleden