Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München stuurt spelers twee weken met vakantie

Bayern München stuurt spelers twee weken met vakantie

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van Bayern München heeft zijn spelers twee weken vakantie gegeven. De voetballers van de Duitse topclub mogen even rust nemen na een intensieve periode, waarin ze de landstitel binnenhaalden en zaterdag ook de Duitse beker wonnen. Flick verwacht zijn spelers over twee weken terug om samen op jacht te gaan naar de derde prijs van dit jaar, de winst van de Champions League.

"Ze krijgen nu een welverdiende vakantie", zei Flick, die met zijn spelers maandag nog wat marketingverplichtingen had. "De jongens kunnen even op adem komen, zich fysiek en mentaal weer opladen. Ik kijk er al weer naar uit om de jongens voor te bereiden op ons volgende doel, de finaleronde van de Champions League."

Bayern München moet eerst nog de return tegen Chelsea in de achtste finales spelen. Dat lijkt een formaliteit na de ruime zege in februari in Londen (0-3). De Champions League wordt komende maand vanaf de kwartfinales uitgespeeld in Lissabon. "Het gaat dan steeds over één wedstrijd, dat is niet makkelijk", aldus Flick. "We moeten direct pieken."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

2 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

4 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

5 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

6 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

7 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

9 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

9 uur geleden