Bayern München stuurt spelers twee weken met vakantie
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van Bayern München heeft zijn spelers twee weken vakantie gegeven. De voetballers van de Duitse topclub mogen even rust nemen na een intensieve periode, waarin ze de landstitel binnenhaalden en zaterdag ook de Duitse beker wonnen. Flick verwacht zijn spelers over twee weken terug om samen op jacht te gaan naar de derde prijs van dit jaar, de winst van de Champions League.
"Ze krijgen nu een welverdiende vakantie", zei Flick, die met zijn spelers maandag nog wat marketingverplichtingen had. "De jongens kunnen even op adem komen, zich fysiek en mentaal weer opladen. Ik kijk er al weer naar uit om de jongens voor te bereiden op ons volgende doel, de finaleronde van de Champions League."
Bayern München moet eerst nog de return tegen Chelsea in de achtste finales spelen. Dat lijkt een formaliteit na de ruime zege in februari in Londen (0-3). De Champions League wordt komende maand vanaf de kwartfinales uitgespeeld in Lissabon. "Het gaat dan steeds over één wedstrijd, dat is niet makkelijk", aldus Flick. "We moeten direct pieken."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
53 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden