Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München stuit bij WK clubs op Afrikaanse kampioen Al Ahly

Bayern München stuit bij WK clubs op Afrikaanse kampioen Al Ahly

AL RAYYAN (ANP) - Bayern München speelt maandag in de halve finales van het WK voor clubs in Qatar tegen de Afrikaanse kampioen Al Ahly SC. De club uit Egypte verzekerde zich in Al Rayyan van een plaats in de halve finales. Het duel met Al Duhail SC, de kampioen van Qatar, eindigde in 1-0. Hussein El Shahat maakte na een half uur het doelpunt.

Het duel werd bijgewoond door een flink aantal Egyptische fans, die in Qatar wonen en werken. Zij zorgden voor een sfeervolle ambiance. De WK-organisatie reserveert 30 procent van de capaciteit van de twee stadions in Al Rayyan voor publiek. Het gaat dan om ongeveer 12.500 bezoekers. Die mogen alleen afkomstig zijn uit gastland Qatar en moeten een negatieve coronatest kunnen tonen, die niet ouder is dan 72 uur.

Bayern München speelt vrijdag in de Bundesliga eerst nog de uitwedstrijd tegen Hertha BSC. Daarna reist de Duitse selectie van de Europese kampioen meteen door naar Doha.

Dave Bulthuis

Eerder op donderdag won de Mexicaanse club Tigres met 2-1 van Ulsan Hyundai FC, de Zuid-Koreaanse club van de Nederlandse verdediger Dave Bulthuis. De Franse oud-international André-Pierre Gignac scoorde twee keer. Kim Kee-Hee was trefzeker voor Ulsan.

Bulthuis (30) won met zijn Zuid-Koreaanse club in december vorig jaar de Aziatische versie van de Champions League. Hij is oud-speler van onder meer FC Utrecht, FC Nürnberg en sc Heerenveen. Bulthuis speelde tegen Tigres de hele wedstrijd.

Tigres komt zondag in de halve finales uit tegen Palmeiras, de kampioen van Zuid-Amerika. Ulsan Hyundai FC speelt zondag in de strijd om de vijfde plaats tegen Al Duhail.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

2 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

12 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

12 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

13 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

15 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

15 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

16 uur geleden