Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München start Bundesliga tegen Schalke 04

Bayern München start Bundesliga tegen Schalke 04

FRANKFURT (ANP) - Bayern München begint het nieuwe seizoen in de Bundesliga met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04. Het is de bedoeling dat dit op vrijdag 18 september de openingswedstrijd van de Duitse voetbalcompetitie wordt.

Als Bayern echter de finale van de Champions League haalt, dan schuift de wedstrijd op naar maandag 21 september zodat de ploeg van trainer Hansi Flick iets meer voorbereidingstijd heeft. Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach is in dat geval op 18 september de eerste wedstrijd van het seizoen 2020-2021.

De ploeg uit München veroverde afgelopen seizoen de 'dubbel' in Duitsland. De wedstrijd om de Duitse Supercup, normaal de opening van het seizoen, is op 30 september. Bayern ontvangt dan met Borussia Dortmund de nummer 2 van de Bundesliga in de Allianz Arena.

Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz en linksback Daley Sinkgraven, opent de Bundesliga met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg, de club van spits Wout Weghorst. Davy Klaassen neemt het met Werder Bremen op tegen Hertha BSC, de club van onder anderen Karim Rekik, Javairô Dilrosun en aanwinst Deyovaisio Zeefuik.

Meer uit Voetbal

Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

23 minuten geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

4 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

5 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

5 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

20 uur geleden