Bayern München start Bundesliga tegen Schalke 04
FRANKFURT (ANP) - Bayern München begint het nieuwe seizoen in de Bundesliga met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04. Het is de bedoeling dat dit op vrijdag 18 september de openingswedstrijd van de Duitse voetbalcompetitie wordt.
Als Bayern echter de finale van de Champions League haalt, dan schuift de wedstrijd op naar maandag 21 september zodat de ploeg van trainer Hansi Flick iets meer voorbereidingstijd heeft. Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach is in dat geval op 18 september de eerste wedstrijd van het seizoen 2020-2021.
De ploeg uit München veroverde afgelopen seizoen de 'dubbel' in Duitsland. De wedstrijd om de Duitse Supercup, normaal de opening van het seizoen, is op 30 september. Bayern ontvangt dan met Borussia Dortmund de nummer 2 van de Bundesliga in de Allianz Arena.
Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz en linksback Daley Sinkgraven, opent de Bundesliga met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg, de club van spits Wout Weghorst. Davy Klaassen neemt het met Werder Bremen op tegen Hertha BSC, de club van onder anderen Karim Rekik, Javairô Dilrosun en aanwinst Deyovaisio Zeefuik.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
14 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
14 uur geleden