Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München start Bundesliga tegen Schalke 04

Bayern München start Bundesliga tegen Schalke 04

FRANKFURT (ANP) - Bayern München begint het nieuwe seizoen in de Bundesliga met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04. Het is de bedoeling dat dit op vrijdag 18 september de openingswedstrijd van de Duitse voetbalcompetitie wordt.

Als Bayern echter de finale van de Champions League haalt, dan schuift de wedstrijd op naar maandag 21 september zodat de ploeg van trainer Hansi Flick iets meer voorbereidingstijd heeft. Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach is in dat geval op 18 september de eerste wedstrijd van het seizoen 2020-2021.

De ploeg uit München veroverde afgelopen seizoen de 'dubbel' in Duitsland. De wedstrijd om de Duitse Supercup, normaal de opening van het seizoen, is op 30 september. Bayern ontvangt dan met Borussia Dortmund de nummer 2 van de Bundesliga in de Allianz Arena.

Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz en linksback Daley Sinkgraven, opent de Bundesliga met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg, de club van spits Wout Weghorst. Davy Klaassen neemt het met Werder Bremen op tegen Hertha BSC, de club van onder anderen Karim Rekik, Javairô Dilrosun en aanwinst Deyovaisio Zeefuik.

Meer uit Voetbal

Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

14 minuten geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

3 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

4 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

4 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

5 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

6 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

7 uur geleden