Bayern München staat Duitse middenvelder Fein af aan Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior Rotterdam heeft de Duitse middenvelder Adrian Fein voor twee seizoenen vastgelegd met de mogelijkheid voor een derde jaar erbij. Hij is afkomstig van de Duitse topclub Bayern München en was afgelopen week een paar dagen op proef bij de Eredivisieclub. "Dat beviel van beide kanten zo goed dat Fein nu definitief aansluit bij Excelsior Rotterdam", aldus de club.
De 23-jarige Fein speelt al sinds zijn achtste voor Bayern München. Hij kon nooit doorbreken naar de hoofdmacht en werd tussendoor vijf keer verhuurd, onder meer in het seizoen 2020-2021 aan PSV. "Daar heb ik toen helaas niet veel wedstrijden gespeeld, maar de Eredivisie beviel me wel erg goed. Toen ik hoorde van de interesse van Excelsior was ik daarom direct enthousiast", zegt Fein op de website van de Rotterdammers. "In Nederland gaat het echt om voetballen en jonge spelers inpassen in een team. Ik ben een voetballende middenvelder en als ik zie hoe Excelsior wil opbouwen en spelen, past dat heel goed bij mij.’’
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
12 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
15 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
15 uur geleden