Bayern München staat Duitse middenvelder Fein af aan Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior Rotterdam heeft de Duitse middenvelder Adrian Fein voor twee seizoenen vastgelegd met de mogelijkheid voor een derde jaar erbij. Hij is afkomstig van de Duitse topclub Bayern München en was afgelopen week een paar dagen op proef bij de Eredivisieclub. "Dat beviel van beide kanten zo goed dat Fein nu definitief aansluit bij Excelsior Rotterdam", aldus de club.
De 23-jarige Fein speelt al sinds zijn achtste voor Bayern München. Hij kon nooit doorbreken naar de hoofdmacht en werd tussendoor vijf keer verhuurd, onder meer in het seizoen 2020-2021 aan PSV. "Daar heb ik toen helaas niet veel wedstrijden gespeeld, maar de Eredivisie beviel me wel erg goed. Toen ik hoorde van de interesse van Excelsior was ik daarom direct enthousiast", zegt Fein op de website van de Rotterdammers. "In Nederland gaat het echt om voetballen en jonge spelers inpassen in een team. Ik ben een voetballende middenvelder en als ik zie hoe Excelsior wil opbouwen en spelen, past dat heel goed bij mij.’’
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
1 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
11 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
14 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
18 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
18 uur geleden