Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München speelt gelijk tegen Bayer Leverkusen

Bayern München speelt gelijk tegen Bayer Leverkusen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen niet weten te winnen. De koploper moest genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Niklas Süle bracht de thuisploeg nog wel op voorsprong, maar even later passeerde Thomas Müller zijn eigen doelman.

Jeremie Frimpong speelde de hele wedstrijd voor Bayer Leverkusen. Louis van Gaal heeft de verdediger opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de oefenduels van het Nederlands elftal later deze maand met Denemarken en Duitsland. Mitchel Bakker werd in de slotfase gewisseld.

Borussia Dortmund, de nummer 2 van de Bundesliga, kan de achterstand op Bayern terugbrengen tot 6 punten. Doneyll Malen en zijn ploeggenoten komen dit weekeinde echter niet in actie. Tegenstander FSV Mainz kan vanwege de vele coronabesmettingen geen representatief elftal opstellen. Bij Mainz testten afgelopen week dertien spelers positief, onder wie alle drie de doelmannen.

Angeliño, oud-speler van onder meer PSV en NAC Breda, hielp RB Leipzig in de slotfase aan een gelijkspel tegen Freiburg (1-1) waar Mark Flekken weer het doel verdedigde. Leipzig blijft door de late gelijkmaker voorlopig de nummer 4 van de ranglijst, Freiburg staat vijfde. Taiwo Awoniyi bezorgde Vfl Wolfsburg een zege op 1. FC Union Berlin (1-0). Sheraldo Becker maakte nog wel gelijk voor de bezoekers, maar de scheidsrechter keurde zijn treffer af omdat er in de aanloop naar het doelpunt een overtreding was gemaakt.

Hertha BSC ging op eigen veld hard onderuit tegen Eintracht Frankfurt (1-4). Sam Lammers speelde de laatste 20 minuten voor de winnende ploeg.

Meer uit Voetbal

Koeman miste training Oranje door situatie van zijn vrouw

TA QALI (ANP) - Ronald Koeman was dinsdag niet bij de besloten training van het Nederlands elftal in Zeist. "Dat had te maken met mijn vrouw", vertelde hij woensdag voor de camera van de NOS. "Je gaat niet zomaar weg. Dus als je weggaat, dan betekent dat wel iets", zei de bondscoach van Oranje.

9 minuten geleden
De Jong verwacht dat hij zijn contract bij FC Barcelona verlengt

TA'QALI (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat hij zijn handtekening onder een nieuw contract bij FC Barcelona gaat zetten. "Dat is wel de bedoeling en ik denk dat het ook wel gaat gebeuren", zei hij op de laatste persconferentie voor het uitduel met het Nederlands elftal tegen Malta in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar hoelang en wanneer weet ik nog niet."

34 minuten geleden
Salah helpt Egypte met twee doelpunten naar WK

CASABLANCA (ANP) - Mede dankzij twee doelpunten van Liverpool-aanvaller Mohamed Salah heeft Egypte zich geplaatst voor het WK voetbal van volgend jaar. Egypte verzekerde zich dankzij een 3-0-zege tegen Djibouti in Casablanca van de groepswinst in de kwalificatiepoule.

42 minuten geleden
Depay op laatste training van Oranje voor uitduel met Malta

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is woensdag met Memphis Depay begonnen aan de laatste training voor het uitduel met Malta in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal miste zondagnacht zijn vlucht vanuit Brazilië omdat volgens hem zijn paspoort was gestolen. Met een nooddocument is hij dinsdag alsnog naar Zeist gekomen.

9 uur geleden
Persbureau Bloomberg: Cristiano Ronaldo eerste voetbalmiljardair

LONDEN (ANP/BELGA) - De Portugese stervoetballer Cristiano Ronaldo is de eerste dollarmiljardair in het voetbal. Persbureau Bloomberg schat zijn nettovermogen op 1,4 miljard dollar, omgerekend 1,2 miljard euro.

10 uur geleden
Spaanse verdediger Alba kondigt afscheid aan

MIAMI (ANP) - De Spaanse voetballer Jordi Alba zet aan het einde van dit jaar een punt achter zijn carrière. De voormalige international, die tien seizoenen in de verdediging speelde bij FC Barcelona, kondigde op Instagram zijn afscheid aan. Alba maakt het seizoen af bij zijn huidige club Inter Miami.

1 dag geleden
PSV-directeur Brands treedt toe tot rvc Eredivisie

ZEIST (ANP) - PSV-directeur Marcel Brands is toegetreden tot de raad van commissarissen van belangenorganisatie Eredivisie CV. Brands volgt Thijs van Es op, die na zeven jaar heeft besloten te stoppen als algemeen directeur van FC Utrecht. De achttien Eredivisieclubs zijn tijdens de zogeheten vergadering van vennoten unaniem akkoord gegaan met de aanstelling van Brands voor drie jaar.

1 dag geleden