Bayern München speelt gelijk tegen Bayer Leverkusen
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen niet weten te winnen. De koploper moest genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Niklas Süle bracht de thuisploeg nog wel op voorsprong, maar even later passeerde Thomas Müller zijn eigen doelman.
Jeremie Frimpong speelde de hele wedstrijd voor Bayer Leverkusen. Louis van Gaal heeft de verdediger opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de oefenduels van het Nederlands elftal later deze maand met Denemarken en Duitsland. Mitchel Bakker werd in de slotfase gewisseld.
Borussia Dortmund, de nummer 2 van de Bundesliga, kan de achterstand op Bayern terugbrengen tot 6 punten. Doneyll Malen en zijn ploeggenoten komen dit weekeinde echter niet in actie. Tegenstander FSV Mainz kan vanwege de vele coronabesmettingen geen representatief elftal opstellen. Bij Mainz testten afgelopen week dertien spelers positief, onder wie alle drie de doelmannen.
Angeliño, oud-speler van onder meer PSV en NAC Breda, hielp RB Leipzig in de slotfase aan een gelijkspel tegen Freiburg (1-1) waar Mark Flekken weer het doel verdedigde. Leipzig blijft door de late gelijkmaker voorlopig de nummer 4 van de ranglijst, Freiburg staat vijfde. Taiwo Awoniyi bezorgde Vfl Wolfsburg een zege op 1. FC Union Berlin (1-0). Sheraldo Becker maakte nog wel gelijk voor de bezoekers, maar de scheidsrechter keurde zijn treffer af omdat er in de aanloop naar het doelpunt een overtreding was gemaakt.
Hertha BSC ging op eigen veld hard onderuit tegen Eintracht Frankfurt (1-4). Sam Lammers speelde de laatste 20 minuten voor de winnende ploeg.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
6 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
9 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
12 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
15 uur geleden