Bayern München speelt gelijk tegen Bayer Leverkusen
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen niet weten te winnen. De koploper moest genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Niklas Süle bracht de thuisploeg nog wel op voorsprong, maar even later passeerde Thomas Müller zijn eigen doelman.
Jeremie Frimpong speelde de hele wedstrijd voor Bayer Leverkusen. Louis van Gaal heeft de verdediger opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de oefenduels van het Nederlands elftal later deze maand met Denemarken en Duitsland. Mitchel Bakker werd in de slotfase gewisseld.
Borussia Dortmund, de nummer 2 van de Bundesliga, kan de achterstand op Bayern terugbrengen tot 6 punten. Doneyll Malen en zijn ploeggenoten komen dit weekeinde echter niet in actie. Tegenstander FSV Mainz kan vanwege de vele coronabesmettingen geen representatief elftal opstellen. Bij Mainz testten afgelopen week dertien spelers positief, onder wie alle drie de doelmannen.
Angeliño, oud-speler van onder meer PSV en NAC Breda, hielp RB Leipzig in de slotfase aan een gelijkspel tegen Freiburg (1-1) waar Mark Flekken weer het doel verdedigde. Leipzig blijft door de late gelijkmaker voorlopig de nummer 4 van de ranglijst, Freiburg staat vijfde. Taiwo Awoniyi bezorgde Vfl Wolfsburg een zege op 1. FC Union Berlin (1-0). Sheraldo Becker maakte nog wel gelijk voor de bezoekers, maar de scheidsrechter keurde zijn treffer af omdat er in de aanloop naar het doelpunt een overtreding was gemaakt.
Hertha BSC ging op eigen veld hard onderuit tegen Eintracht Frankfurt (1-4). Sam Lammers speelde de laatste 20 minuten voor de winnende ploeg.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
22 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
7 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.
8 uur geledenNYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.
9 uur geleden