Bayern München simpel langs vijfdeklasser in bekertoernooi
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft op eigen veld de bekerwedstrijd tegen vijfdeklasser 1. FC Düren simpel gewonnen. Het duel in de eerste ronde eindigde in 3-0. Voor de titelhouder kwamen debutant Eric Maxim Choupo-Moting (twee) en Thomas Müller (strafschop) in de lege Allianz Arena tot scoren.
Bij Bayern ontbrak Joshua Zirkzee in de selectie. De Nederlandse aanvaller debuteerde afgelopen dinsdag op Cyprus in het basisteam van Jong Oranje, dat met 7-0 won in Larnaca. Trainer Hansi Flick gaf bijna al zijn internationals wat extra rust. Daardoor konden naast Choupo-Moting andere aanwinsten als doelman Alexander Nübel, Marc Roca, Bouna Sarr en Douglas Costa in actie komen.
Bayern speelt zaterdag alweer in de Bundesliga de uitwedstrijd tegen het gepromoveerde Arminia Bielefeld.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
6 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
7 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
9 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
9 uur geleden