Bayern München schorst aanvaller Mané na klap aan Sané
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft aanvaller Sadio Mané voor een wedstrijd geschorst vanwege wangedrag na de met 3-0 verloren wedstrijd in de Champions League tegen Manchester City. De Senegalese aanvaller ontbreekt daardoor zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim in de Bundesliga.
Mané zou na afloop van de nederlaag in Manchester in de kleedkamer ploeggenoot Leroy Sané een klap in het gezicht hebben gegeven. Volgens de Duitse krant Bild was de onenigheid tussen de twee spelers van Bayern al in de slotminuten op het veld begonnen.
"Sadio Mané zal niet in de selectie van FC Bayern zitten aanstaande zaterdag tegen Hoffenheim", meldde de club. "De reden is slecht gedrag. Daarbovenop zal Mané een boete ontvangen."
Het eerste seizoen van Mané in München, die afgelopen zomer overkwam van Liverpool, verloopt teleurstellend. De aanvaller miste door een beenblessure meerdere wedstrijden en ook het WK in Qatar. Hij scoorde zes keer in de eerste zeven wedstrijden voor Bayern, maar sinds oktober was hij niet meer trefzeker.
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
19 uur geleden