Bayern München schorst aanvaller Mané na klap aan Sané
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft aanvaller Sadio Mané voor een wedstrijd geschorst vanwege wangedrag na de met 3-0 verloren wedstrijd in de Champions League tegen Manchester City. De Senegalese aanvaller ontbreekt daardoor zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim in de Bundesliga.
Mané zou na afloop van de nederlaag in Manchester in de kleedkamer ploeggenoot Leroy Sané een klap in het gezicht hebben gegeven. Volgens de Duitse krant Bild was de onenigheid tussen de twee spelers van Bayern al in de slotminuten op het veld begonnen.
"Sadio Mané zal niet in de selectie van FC Bayern zitten aanstaande zaterdag tegen Hoffenheim", meldde de club. "De reden is slecht gedrag. Daarbovenop zal Mané een boete ontvangen."
Het eerste seizoen van Mané in München, die afgelopen zomer overkwam van Liverpool, verloopt teleurstellend. De aanvaller miste door een beenblessure meerdere wedstrijden en ook het WK in Qatar. Hij scoorde zes keer in de eerste zeven wedstrijden voor Bayern, maar sinds oktober was hij niet meer trefzeker.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
7 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
8 uur geleden