Bayern München schorst aanvaller Mané na klap aan Sané
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft aanvaller Sadio Mané voor een wedstrijd geschorst vanwege wangedrag na de met 3-0 verloren wedstrijd in de Champions League tegen Manchester City. De Senegalese aanvaller ontbreekt daardoor zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim in de Bundesliga.
Mané zou na afloop van de nederlaag in Manchester in de kleedkamer ploeggenoot Leroy Sané een klap in het gezicht hebben gegeven. Volgens de Duitse krant Bild was de onenigheid tussen de twee spelers van Bayern al in de slotminuten op het veld begonnen.
"Sadio Mané zal niet in de selectie van FC Bayern zitten aanstaande zaterdag tegen Hoffenheim", meldde de club. "De reden is slecht gedrag. Daarbovenop zal Mané een boete ontvangen."
Het eerste seizoen van Mané in München, die afgelopen zomer overkwam van Liverpool, verloopt teleurstellend. De aanvaller miste door een beenblessure meerdere wedstrijden en ook het WK in Qatar. Hij scoorde zes keer in de eerste zeven wedstrijden voor Bayern, maar sinds oktober was hij niet meer trefzeker.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
35 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zijn eerste competitiezege van 2026 geboekt. De nummer 2 van de ranglijst was thuis met 2-0 te sterk voor Wolverhampton Wanderers, de laagstgeklasseerde ploeg in de Premier League.
53 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen verloren in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Vincent Kompany werd in eigen huis met 2-1 verslagen door FC Augsburg, dat voorafgaand aan deze speelronde op de 15e plaats stond. De voorsprong van Bayern op nummer 2 Borussia Dortmund is 11 punten. Dortmund komt later nog in actie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
20 uur geleden