Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München rekent tegen Barcelona op Lewandowski

Bayern München rekent tegen Barcelona op Lewandowski

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München rekent dinsdag bij de start van de Champions League op Robert Lewandowski. Volgens trainer Julian Nagelsmann is de kans groot dat de Poolse topschutter in Camp Nou tegen FC Barcelona kan starten. Dat geldt niet voor de vleugelspitsen Kingsley Coman en Serge Gnabry, die wel meegaan naar Spanje.

Lewandowski moest zich zaterdag in de gewonnen competitiewedstrijd tegen RB Leipzig (1-4) na bijna een uur spelen laten vervangen vanwege spierklachten. Volgens Nagelsmann ging het om een voorzorgsmaatregel. De spits, die in de Bundesliga in vier wedstrijden al zes doelpunten maakte, stond maandag weer op het trainingsveld.

Ook Coman deed mee aan de groepstraining. De Franse aanvaller ontbrak vanwege een kuitblessure tegen Leipzig. Gnabry moest zich zaterdag vlak voor rust laten vervangen vanwege rugklachten. De Duitser liet zich maandag in het deel van de training dat voor de pers openbaar was niet op het veld zien.

"Coman gaat mee, maar hij is geen optie voor de basis", aldus Nagelsmann. "Bij Serge moeten we het afwachten, we beslissen pas vlak voor de aftrap." De Franse middenvelder Corentin Tolisso ontbreekt sowieso in de selectie van Bayern.

De kampioen van Duitsland neemt het dinsdag in Camp Nou vanaf 21.00 uur op tegen de ploeg van trainer Ronald Koeman en de Oranje-internationals Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong. Volgens aanvoerder Manuel Neuer van Bayern wordt het vreemd om tegen Barcelona te spelen zonder rekening te hoeven houden met Lionel Messi. De Argentijn is overgestapt naar Paris Saint-Germain. "Het wordt voor ieder team dat het opneemt tegen Barcelona een ongewone situatie", aldus Neuer. "Nu Messi daar niet meer speelt, zullen de andere spelers van Barcelona met elkaar wat meer verantwoordelijkheid moeten nemen."

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

5 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

5 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

5 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

6 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

6 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

6 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

6 uur geleden