Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München rekent tegen Barcelona op Lewandowski

Bayern München rekent tegen Barcelona op Lewandowski

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München rekent dinsdag bij de start van de Champions League op Robert Lewandowski. Volgens trainer Julian Nagelsmann is de kans groot dat de Poolse topschutter in Camp Nou tegen FC Barcelona kan starten. Dat geldt niet voor de vleugelspitsen Kingsley Coman en Serge Gnabry, die wel meegaan naar Spanje.

Lewandowski moest zich zaterdag in de gewonnen competitiewedstrijd tegen RB Leipzig (1-4) na bijna een uur spelen laten vervangen vanwege spierklachten. Volgens Nagelsmann ging het om een voorzorgsmaatregel. De spits, die in de Bundesliga in vier wedstrijden al zes doelpunten maakte, stond maandag weer op het trainingsveld.

Ook Coman deed mee aan de groepstraining. De Franse aanvaller ontbrak vanwege een kuitblessure tegen Leipzig. Gnabry moest zich zaterdag vlak voor rust laten vervangen vanwege rugklachten. De Duitser liet zich maandag in het deel van de training dat voor de pers openbaar was niet op het veld zien.

"Coman gaat mee, maar hij is geen optie voor de basis", aldus Nagelsmann. "Bij Serge moeten we het afwachten, we beslissen pas vlak voor de aftrap." De Franse middenvelder Corentin Tolisso ontbreekt sowieso in de selectie van Bayern.

De kampioen van Duitsland neemt het dinsdag in Camp Nou vanaf 21.00 uur op tegen de ploeg van trainer Ronald Koeman en de Oranje-internationals Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong. Volgens aanvoerder Manuel Neuer van Bayern wordt het vreemd om tegen Barcelona te spelen zonder rekening te hoeven houden met Lionel Messi. De Argentijn is overgestapt naar Paris Saint-Germain. "Het wordt voor ieder team dat het opneemt tegen Barcelona een ongewone situatie", aldus Neuer. "Nu Messi daar niet meer speelt, zullen de andere spelers van Barcelona met elkaar wat meer verantwoordelijkheid moeten nemen."

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

2 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

2 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

3 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

3 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

3 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

5 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

5 uur geleden