Bayern München rekent snel af met 1. FC Köln
KEULEN (ANP) - Bayern München is terug aan kop in de Bundesliga. Het elftal van coach Hans-Dieter Flick won ruim het uitduel met 1. FC Köln: 1-4. Bayern heeft na 22 speelronden één punt voorsprong op nummer twee RB Leipzig, dat zaterdag Werder Bremen met 3-0 versloeg.
Bayern leidde na 12 minuten al met 3-0. Robert Lewandowski, Kingsley Coman en Serge Gnabry scoorden. Voor Lewandowski betekende het zijn 23e doelpunt dit seizoen in de Bundesliga. Vorig seizoen kwam hij tot 22 doelpunten.
Gnabry zorgde halverwege de tweede helft voor de vierde treffer. Mark Uth scoorde kort daarna tegen voor Köln.
De Nederlandse verdediger Kingsley Ehizibue deed de gehele wedstrijd mee bij Köln, dat op de veertiende plaats staat.
Meer uit Voetbal
KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
1 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
3 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
6 uur geledenASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.
7 uur geleden