Bayern München overweegt stappen tegen Canadese bond om Davies
MÜNCHEN (ANP/BELGA) - Bayern München overweegt de Canadese voetbalbond aan te klagen in verband met de zware knieblessure van verdediger Alphonso Davies. Dat zei directeur Jan-Christian Dreesen van de koploper in de Bundesliga in gesprek met de Duitse krant Bild.
De 24-jarige Davies mist de rest van het seizoen door een gescheurde kruisband. De aanvoerder van Canada blesseerde zich onlangs tijdens de troostfinale van de Concacaf Nations League tegen de Verenigde Staten.
"We behouden ons het recht voor om juridische stappen te ondernemen", zei Dreesen. "Er lijkt ons sprake van grove nalatigheid. Als je een speler met een zware knieblessure op een intercontinentale vlucht van twaalf uur zet, zonder grondig medisch onderzoek vooraf, dan is dat een duidelijke schending van de medische zorgplicht."
"Het is voor ons onbegrijpelijk dat Davies, die al voor de wedstrijd spierproblemen had, wordt ingezet in een duel dat sportief gezien geen enkel belang heeft", voegde Dreesen toe.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden