Bayern München overklast Klinsmanns Hertha BSC
BERLIJN (ANP) - Bayern München is goed uit de winterstop gekomen. De Duitse titelverdediger won het duel bij Hertha BSC, de ploeg van voormalig Bayern-coach Jürgen Klinsmann, overtuigend met 4-0. Bayern klimt door de zege naar de tweede plaats op vier punten van koploper RB Leipzig, dat zaterdag Union Berlin met 3-1 had verslagen.
Hertha BSC, met in de basis Javairô Dilrosun, hield in het eigen Olympiastadion een uur stand. Thomas Müller opende daarna de score op aangeven van Ivan Perisic. Een paar minuten later kopte Robert Lewandowski de bal uit de handen van Hertha-doelman Rune Jarstein in het doel, maar zag de treffer worden afgekeurd wegens het hinderen van de keeper.
De Poolse spits kreeg in de 73e minuut een nieuwe poging vanaf elf meter na een overtreding op Leon Goretzka en maakte nu wel de 2-0. Thiago besliste de wedstrijd kort daarop met de 3-0, Perisic bepaalde de eindstand op 4-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geleden