Bayern München overklast Klinsmanns Hertha BSC
BERLIJN (ANP) - Bayern München is goed uit de winterstop gekomen. De Duitse titelverdediger won het duel bij Hertha BSC, de ploeg van voormalig Bayern-coach Jürgen Klinsmann, overtuigend met 4-0. Bayern klimt door de zege naar de tweede plaats op vier punten van koploper RB Leipzig, dat zaterdag Union Berlin met 3-1 had verslagen.
Hertha BSC, met in de basis Javairô Dilrosun, hield in het eigen Olympiastadion een uur stand. Thomas Müller opende daarna de score op aangeven van Ivan Perisic. Een paar minuten later kopte Robert Lewandowski de bal uit de handen van Hertha-doelman Rune Jarstein in het doel, maar zag de treffer worden afgekeurd wegens het hinderen van de keeper.
De Poolse spits kreeg in de 73e minuut een nieuwe poging vanaf elf meter na een overtreding op Leon Goretzka en maakte nu wel de 2-0. Thiago besliste de wedstrijd kort daarop met de 3-0, Perisic bepaalde de eindstand op 4-0.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
36 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geleden