Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München ook oppermachtig in Leverkusen

Bayern München ook oppermachtig in Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München heeft weer een horde genomen op weg naar achtste landstitel op rij. De koploper van de Bundesliga heerste ook in de uitwedstrijd tegen Bayer Leverkusen (2-4).

Lucas Alario zette het elftal van trainer Peter Bosz nog wel op voorsprong (1-0). Maar Bayern München leidde bij rust al met 1-3. met dank aan treffers van Kingsley Coman, Leon Goretzka en Serge Gnabry. Robert Lewandowski vierde in de tweede helft zijn dertigste competitietreffer. Florian Wirtz scoorde in de voorlaatste minuut voor Leverkusen.

Joshua Zirkzee mocht niet invallen bij de aanstaande kampioen. Misschien doet trainer Hansi Flick volgende week wel een beroep op de Nederlandse jeugdinternational. Lewandowski en Müller moeten dan een schorsing uitzitten.

Borussa Dortmund

Bayern München heeft nu tien punten meer dan Borussia Dortmund, de grootste concurrent die vanaf 18.30 uur tegen Hertha BSC speelt. De Bundesliga telt na zondag nog vier speelronden. Leverkusen blijft de nummer 5 van de ranglijst, met evenveel punten als nummer vier Borussia Mönchengladbach.

Trainer Bosz miste zijn geblesseerde sterspeler Kai Havertz, die dit seizoen al goed was voor 9 doelpunten en vier assists. Ook Daley Sinkgraven was onvoldoende fit. Leverkusen startte aanvallend, zoals Bosz dat graag ziet. De thuisploeg gaf ook zo veel ruimte weg dat Bayern München vrij eenvoudig kon profiteren.

RB Leipzig

Het als derde geklasseerde RB Leipzig verspeelde in blessuretijd een zege op hekkensluiter SC Paderborn (1-1). Leipzig speelde ruim een helft met tien man. Dayot Upamecano kreeg in de 43e minuut een tweede gele kaart.

Eintracht Frankfurt verloor de thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05 (0-2). Bas Dost had een basisplaats bij de verliezende ploeg maar werd in de rust gewisseld. Jeremiah St. Juste speelde de hele wedstrijd voor Mainz. Zijn ploeggenoten Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius mochten niet invallen.

Trainer Alfred Schreuder verspeelde met 1899 Hoffenheim twee punten tegen Fortuna Düsseldorf (2-2). Hij zag zijn ploeg bijna de hele wedstrijd met tien man spelen, na een rode kaart voor Benjamin Hübner in de negende minuut. Melayro Bogarde mocht in de slotfase invallen bij Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

43 minuten geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

47 minuten geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

3 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

3 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

3 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

3 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.

4 uur geleden