Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München neemt Upamecano over van Leipzig

Bayern München neemt Upamecano over van Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München neemt Dayot Upamecano na dit seizoen over van Leipzig. Dat heeft sportdirecteur Hasan Salihamidzic van de winnaar van de wereldbeker gezegd. De 22-jarige Franse international heeft nog een contract tot 2023 bij zijn huidige club.

Upamecano is de beoogde vervanger voor David Alaba die zijn aflopende contract maar niet wil verlengen. Hij wordt al het hele seizoen in verband gebracht met een vertrek naar Real Madrid.

"Ik kan zeggen dat we heel blij zijn dat Upamecano voor ons heeft gekozen", vertelde Salihamidzic aan de Duitse krant Bild. "We hebben goede gesprekken met hem en zijn zaakwaarnemer gevoerd. We hebben hem onze visie over een mogelijk verloop van zijn loopbaan gegeven."

Upamecano stond ook in de belangstelling van Spaanse en Engelse topclubs.

Met de overstap is een bedrag van 43 miljoen euro gemoeid. Upamecano tekent in München een contract tot 2026.

Meer uit Voetbal

Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

3 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

5 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

5 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

6 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

10 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

17 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

17 uur geleden