Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München neemt Upamecano over van Leipzig

Bayern München neemt Upamecano over van Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München neemt Dayot Upamecano na dit seizoen over van Leipzig. Dat heeft sportdirecteur Hasan Salihamidzic van de winnaar van de wereldbeker gezegd. De 22-jarige Franse international heeft nog een contract tot 2023 bij zijn huidige club.

Upamecano is de beoogde vervanger voor David Alaba die zijn aflopende contract maar niet wil verlengen. Hij wordt al het hele seizoen in verband gebracht met een vertrek naar Real Madrid.

"Ik kan zeggen dat we heel blij zijn dat Upamecano voor ons heeft gekozen", vertelde Salihamidzic aan de Duitse krant Bild. "We hebben goede gesprekken met hem en zijn zaakwaarnemer gevoerd. We hebben hem onze visie over een mogelijk verloop van zijn loopbaan gegeven."

Upamecano stond ook in de belangstelling van Spaanse en Engelse topclubs.

Met de overstap is een bedrag van 43 miljoen euro gemoeid. Upamecano tekent in München een contract tot 2026.

Meer uit Voetbal

'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

3 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

6 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

6 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

6 uur geleden
Oranje weet al acht duels op rij de nul niet te houden

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.

6 uur geleden
Sibum neemt plek Afellay in als assistent-coach van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.

6 uur geleden
Aanvoerder Hakimi roemt 'mentale kracht' Marokko

GUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.

7 uur geleden