Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

KEULEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga gewonnen bij 1. FC Köln. De koploper deed dat met 0-4. Het verschil met achtervolger Borussia Dortmund liep daardoor weer op tot 6 punten.

De Poolse spits Robert Lewandowski zette Bayern al vroeg op voorsprong. Nog voor rust maakte de Fransman Corentin Tolisso er met een fraai schot 0-2 van. Na de hervatting scoorde Lewandowski nog twee keer.

Dortmund had vrijdag al ruim gewonnen van Freiburg, 5-1. Bayern had de competitie vorige week hervat met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. De club miste toen veel spelers vanwege een besmetting met het coronavirus.

Union Berlin

Union Berlin versloeg Hoffenheim, 2-1. Beide clubs staan nu gezamenlijk op de derde plaats. Hoffenheim kwam nog wel op voorsprong, door een eigen doelpunt van Timo Baumgartl. Daarna scoorden Andreas Voglsammer en Grischa Prömel voor de thuisclub, waar Sheraldo Becker halverwege de tweede helft inviel.

Mainz versloeg Bochum, 1-0. Jeremiah St. Juste scoorde. De oud-speler van Feyenoord en Heerenveen maakte zijn rentree, na wegens een schouderblessure zo'n drie maanden langs de kant te hebben gestaan. Hij speelde de hele wedstrijd.

Met Wout Weghorst in de spits speelde VfL Wolfsburg gelijk tegen Hertha BSC. Het bleef 0-0. Bij de club uit Berlijn speelde Jurgen Ekkelenkamp tot de 87e minuut mee.

Meer uit Voetbal

Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

6 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

6 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

6 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

7 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

8 uur geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

9 uur geleden
Nederlands elftal op WK in groep F

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.

9 uur geleden