Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund
KEULEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga gewonnen bij 1. FC Köln. De koploper deed dat met 0-4. Het verschil met achtervolger Borussia Dortmund liep daardoor weer op tot 6 punten.
De Poolse spits Robert Lewandowski zette Bayern al vroeg op voorsprong. Nog voor rust maakte de Fransman Corentin Tolisso er met een fraai schot 0-2 van. Na de hervatting scoorde Lewandowski nog twee keer.
Dortmund had vrijdag al ruim gewonnen van Freiburg, 5-1. Bayern had de competitie vorige week hervat met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. De club miste toen veel spelers vanwege een besmetting met het coronavirus.
Union Berlin
Union Berlin versloeg Hoffenheim, 2-1. Beide clubs staan nu gezamenlijk op de derde plaats. Hoffenheim kwam nog wel op voorsprong, door een eigen doelpunt van Timo Baumgartl. Daarna scoorden Andreas Voglsammer en Grischa Prömel voor de thuisclub, waar Sheraldo Becker halverwege de tweede helft inviel.
Mainz versloeg Bochum, 1-0. Jeremiah St. Juste scoorde. De oud-speler van Feyenoord en Heerenveen maakte zijn rentree, na wegens een schouderblessure zo'n drie maanden langs de kant te hebben gestaan. Hij speelde de hele wedstrijd.
Met Wout Weghorst in de spits speelde VfL Wolfsburg gelijk tegen Hertha BSC. Het bleef 0-0. Bij de club uit Berlijn speelde Jurgen Ekkelenkamp tot de 87e minuut mee.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
2 dagen geleden