Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

KEULEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga gewonnen bij 1. FC Köln. De koploper deed dat met 0-4. Het verschil met achtervolger Borussia Dortmund liep daardoor weer op tot 6 punten.

De Poolse spits Robert Lewandowski zette Bayern al vroeg op voorsprong. Nog voor rust maakte de Fransman Corentin Tolisso er met een fraai schot 0-2 van. Na de hervatting scoorde Lewandowski nog twee keer.

Dortmund had vrijdag al ruim gewonnen van Freiburg, 5-1. Bayern had de competitie vorige week hervat met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. De club miste toen veel spelers vanwege een besmetting met het coronavirus.

Union Berlin

Union Berlin versloeg Hoffenheim, 2-1. Beide clubs staan nu gezamenlijk op de derde plaats. Hoffenheim kwam nog wel op voorsprong, door een eigen doelpunt van Timo Baumgartl. Daarna scoorden Andreas Voglsammer en Grischa Prömel voor de thuisclub, waar Sheraldo Becker halverwege de tweede helft inviel.

Mainz versloeg Bochum, 1-0. Jeremiah St. Juste scoorde. De oud-speler van Feyenoord en Heerenveen maakte zijn rentree, na wegens een schouderblessure zo'n drie maanden langs de kant te hebben gestaan. Hij speelde de hele wedstrijd.

Met Wout Weghorst in de spits speelde VfL Wolfsburg gelijk tegen Hertha BSC. Het bleef 0-0. Bij de club uit Berlijn speelde Jurgen Ekkelenkamp tot de 87e minuut mee.

Meer uit Voetbal

Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

36 minuten geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

2 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

3 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

5 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

5 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

6 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

6 uur geleden