Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

Bayern München neemt na zege weer wat meer afstand van Dortmund

KEULEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga gewonnen bij 1. FC Köln. De koploper deed dat met 0-4. Het verschil met achtervolger Borussia Dortmund liep daardoor weer op tot 6 punten.

De Poolse spits Robert Lewandowski zette Bayern al vroeg op voorsprong. Nog voor rust maakte de Fransman Corentin Tolisso er met een fraai schot 0-2 van. Na de hervatting scoorde Lewandowski nog twee keer.

Dortmund had vrijdag al ruim gewonnen van Freiburg, 5-1. Bayern had de competitie vorige week hervat met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. De club miste toen veel spelers vanwege een besmetting met het coronavirus.

Union Berlin

Union Berlin versloeg Hoffenheim, 2-1. Beide clubs staan nu gezamenlijk op de derde plaats. Hoffenheim kwam nog wel op voorsprong, door een eigen doelpunt van Timo Baumgartl. Daarna scoorden Andreas Voglsammer en Grischa Prömel voor de thuisclub, waar Sheraldo Becker halverwege de tweede helft inviel.

Mainz versloeg Bochum, 1-0. Jeremiah St. Juste scoorde. De oud-speler van Feyenoord en Heerenveen maakte zijn rentree, na wegens een schouderblessure zo'n drie maanden langs de kant te hebben gestaan. Hij speelde de hele wedstrijd.

Met Wout Weghorst in de spits speelde VfL Wolfsburg gelijk tegen Hertha BSC. Het bleef 0-0. Bij de club uit Berlijn speelde Jurgen Ekkelenkamp tot de 87e minuut mee.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

2 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

8 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

12 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

17 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

19 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

19 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

21 uur geleden