Bayern München neemt Japanse verdediger Ito over van Stuttgart
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Bayern München neemt de Japanner Hiroki Ito over van VfB Stuttgart. De centrale verdediger heeft een contract tot medio 2028 getekend in München.
De 25-jarige Ito is de eerste nieuwe speler voor Bayern sinds de komst van trainer Vincent Kompany. De Japanner speelde sinds 2021 voor Stuttgart, eerst op huurbasis, daarna werd hij overgenomen van het Japanse Jubilo Iwata. Hij eindigde met Stuttgart als tweede in de Bundesliga afgelopen seizoen, voor Bayern dat derde werd. Ito speelt als centrale verdediger, een positie waarvoor de club ook Matthijs de Ligt heeft, maar kan ook als linksback spelen of defensief op het middenveld.
"Het is een grote eer voor mij om voor een van de grootste clubs ter wereld te kunnen spelen", liet Ito weten. "Ik wil mijn aandeel hebben bij FC Bayern in het winnen van prijzen."
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden