Bayern München naar tweede ronde Duits bekertoernooi
MÜNSTER (ANP) - Bayern München heeft vrij eenvoudig de tweede ronde van het nationale bekertoernooi bereikt. De landskampioen won het uitduel met SC Preußen Münster (0-4), dat uitkomt op het derde niveau van Duitsland.
Eric Maxim Choupo-Moting, Konrad Laimer, Frans Krätzig en Mathys Tel maakten de doelpunten van Bayern, dat niet in de sterkst mogelijke samenstelling speelde. Harry Kane bleef het hele duel op de bank. Noussair Mazraoui had wel een basisplaats. Matthijs de Ligt ontbrak, vanwege een lichte knieblessure.
De wedstrijd werd na zo'n half uur een paar minuten onderbroken omdat fans van Bayern München tennisballen op het veld gooiden. Zij hielden een protestactie omdat ze het niet eens zijn dat ze nu pas in de eerste ronde van het bekertoernooi moesten spelen. Bayern speelden tegen RB Leipzig om de Supercup terwijl de andere teams hun duel in de eerste ronde van het bekertoernooi afwerkten.
Meer uit Voetbal
DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
39 minuten geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
41 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
14 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
16 uur geleden