Bayern München naar tweede ronde Duits bekertoernooi
MÜNSTER (ANP) - Bayern München heeft vrij eenvoudig de tweede ronde van het nationale bekertoernooi bereikt. De landskampioen won het uitduel met SC Preußen Münster (0-4), dat uitkomt op het derde niveau van Duitsland.
Eric Maxim Choupo-Moting, Konrad Laimer, Frans Krätzig en Mathys Tel maakten de doelpunten van Bayern, dat niet in de sterkst mogelijke samenstelling speelde. Harry Kane bleef het hele duel op de bank. Noussair Mazraoui had wel een basisplaats. Matthijs de Ligt ontbrak, vanwege een lichte knieblessure.
De wedstrijd werd na zo'n half uur een paar minuten onderbroken omdat fans van Bayern München tennisballen op het veld gooiden. Zij hielden een protestactie omdat ze het niet eens zijn dat ze nu pas in de eerste ronde van het bekertoernooi moesten spelen. Bayern speelden tegen RB Leipzig om de Supercup terwijl de andere teams hun duel in de eerste ronde van het bekertoernooi afwerkten.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
23 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
27 minuten geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
17 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
19 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
21 uur geleden