Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München naar achtste finales, Atlético stagneert

Bayern München naar achtste finales, Atlético stagneert

MÜNCHEN/MADRID (ANP) - Titelhouder Bayern München heeft zich na vier speelronden in de Champions League al verzekerd van een plaats in de achtste finale. De Duitse kampioen won in groep A voor de vierde keer op rij. Red Bull Salzburg ging in München met 3-1 onderuit.

Atlético Madrid bleef thuis tegen Lokomotiv Moskou steken op 0-0. De strijd om de tweede kwalificatieplek is daardoor nog open, met Atlético op 5 punten, Lokomotiv op 3 en Salzburg op 1 punt.

Bayern kwam in de 42e minuut op voorsprong. Robert Lewandowski sloeg toe in de rebound na een schot van Thomas Müller dat door doelman Cican Stankovic niet afdoende kon worden weggetikt. Voor de Pool was het zijn 71e treffer in de Champions League. Daarmee kwam hij op de topscorerslijst aller tijden van het kampioenenbal op gelijke hoogte met nummer 3 Raúl. Christiano Ronaldo (131) en Lionel Messi (118) zijn voor Lewandowski niet meer te achterhalen.

Na de rust tikte Maximilian Wöber (ex-Ajax) een schot van Kingsley Coman achter zijn eigen doelman: 2-0. In de 68e minuut kopte Leroy Sané raak uit een voorzet van Coman (3-0). Bayern speelde op dat moment al met tien man. Marc Roca moest in de 66e minuut het veld verlaten na zijn tweede gele kaart. In de 73e minuut zorgde Mergim Berisha voor de eindstand.

Meer uit Voetbal

Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

40 minuten geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

1 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

3 uur geleden
Iraanse voetbalsters na veiligheidszorgen terug in eigen land

GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.

4 uur geleden
Senegal wil onderzoek naar corruptie Afrikaanse voetbalbond

DAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.

5 uur geleden
Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

9 uur geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

10 uur geleden