Bayern München mist voorlopig Coman en Davies
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany kan dit kalenderjaar geen beroep meer doen op Kingsley Coman en Alphonso Davies. Beide spelers hebben in het met 4-2 gewonnen thuisduel met Heidenheim een spierscheuring aan de achterkant van hun linkerbeen opgelopen. Aanvaller Coman en verdediger Davies ontbreken 'voorlopig', zo meldde de Zuid-Duitse club zonder een termijn te noemen.
Met name Coman werd de afgelopen jaren veelvuldig gehinderd door blessures. De 28-jarige Fransman kende tegen Heidenheim een kortstondig optreden. Coman kwam in de 71e minuut als invaller in het veld en viel in de extra tijd uit. De Canadees Davies haalde ondanks de kwetsuur het einde wel. Bayern speelt dinsdag voor de Champions League tegen Sjachtar Donetsk.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
35 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
16 uur geleden