Bayern München mist Thiago tegen Dortmund
MÜNCHEN (ANP) - Thiago Alcántara mist dinsdag de belangrijke uitwedstrijd van Bayern München tegen Borussia Dortmund. De middenvelder is nog onvoldoende hersteld van een spierblessure.
"Dat is jammer voor hem en de hele ploeg", vertelde trainer Hansi Flick maandag op de persconferentie. "Ik had hem er heel graag bij gehad. Maar het gaat gewoon nog niet." Verdediger Jérôme Boateng, die zaterdag tegen Eintracht Frankfurt (5-2) uitviel met een lichte spierblessure, is wel beschikbaar.
Koploper Bayern München zet met een zege op de naaste achtervolger een reuzenstap op weg naar de achtste landstitel op rij. De voorsprong op de nummer 2 groeit dan naar zeven punten, met nog zes competitiewedstrijden te spelen.
Bayern München won eerder dit seizoen voor eigen publiek met 4-0 van Borussia Dortmund. "Maar na de winterstop zijn ze anders gaan spelen", weet Flick. "Ze zijn defensief stabieler geworden. Ik kan me ook voorstellen dat ze een beetje verdedigend beginnen. Maar we zullen ook reageren als dat niet het geval is."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
10 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
16 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
16 uur geleden