Bayern München mist Thiago tegen Dortmund
MÜNCHEN (ANP) - Thiago Alcántara mist dinsdag de belangrijke uitwedstrijd van Bayern München tegen Borussia Dortmund. De middenvelder is nog onvoldoende hersteld van een spierblessure.
"Dat is jammer voor hem en de hele ploeg", vertelde trainer Hansi Flick maandag op de persconferentie. "Ik had hem er heel graag bij gehad. Maar het gaat gewoon nog niet." Verdediger Jérôme Boateng, die zaterdag tegen Eintracht Frankfurt (5-2) uitviel met een lichte spierblessure, is wel beschikbaar.
Koploper Bayern München zet met een zege op de naaste achtervolger een reuzenstap op weg naar de achtste landstitel op rij. De voorsprong op de nummer 2 groeit dan naar zeven punten, met nog zes competitiewedstrijden te spelen.
Bayern München won eerder dit seizoen voor eigen publiek met 4-0 van Borussia Dortmund. "Maar na de winterstop zijn ze anders gaan spelen", weet Flick. "Ze zijn defensief stabieler geworden. Ik kan me ook voorstellen dat ze een beetje verdedigend beginnen. Maar we zullen ook reageren als dat niet het geval is."
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
3 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
7 uur geleden