Bayern München mist Goretzka tegen ongeslagen Wolfsburg
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het woensdag in de Duitse voetbalcompetitie tegen VfL Wolfsburg doen zonder Leon Goretzka. De middenvelder, die zaterdag tegen Union Berlin (1-1) een kwartier voor tijd naar de kant ging, is geblesseerd. Trainer Hansi Flick wil ook nog geen risico nemen met Joshua Kimmich, die na een knieoperatie weliswaar de groepstraining heeft hervat, maar nog niet klaar is voor een wedstrijd.
Met Wolfsburg treft Bayern de ploeg in vorm. Wolfsburg is nog altijd ongeslagen en staat op de vierde plaats in de Bundesliga, met drie punten minder dan de club uit München. Spits Wout Weghorst is met negen doelpunten de blikvanger.
"Ze zijn enorm hongerig naar doelpunten", aldus Flick, die zelf met Robert Lewandowski een spits in de ploeg heeft die in het verleden al vaak scoorde tegen Wolfsburg. "Hopelijk bouwt hij daarop voort. Donderdag is de verkiezing van de wereldvoetballer van het jaar. Het is zijn droom om die prijs te winnen. Er is ook niemand die het dit jaar meer verdient dan Robert."
Lewandowski maakte vorig seizoen maar liefst 55 doelpunten voor Bayern, waarvan 15 in de Champions League, die werd gewonnen door de Duitse kampioen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
23 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
37 minuten geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
1 uur geleden