Bayern München mag 250 toeschouwers toelaten bij slotduel
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München mag zaterdag 250 toeschouwers toelaten in de Allianz Arena. De Duitse kampioen speelt dan het slotduel in de Bundesliga tegen Augsburg. Het is voor het eerst sinds maart vorig jaar dat publiek aanwezig is bij Bayern. Destijds was de tegenstander ook Augsburg. Er passen ongeveer 75.000 fans in het stadion.
De versoepelingen betreffende de coronapandemie zijn inmiddels dusdanig dat een zeer beperkte groep weer naar binnen mag. Bayern geeft 100 kaarten aan medewerkers van ziekenhuizen, "die in deze crisis ongelooflijk hard voor de gemeenschap hebben gewerkt."
100 tickets gaan verder naar leden van de club, het restant wordt verdeeld onder familieleden van spelers en staf.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden