Bayern München maand zonder Perisic
MÜNCHEN (ANP) - In sportief opzicht gaat het heel voorspoedig bij Bayern München, maar trainer Hansi Flick heeft wel een personele tegenvaller gekregen. Hij kan zeker een maand niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroatische vleugelspits, voor een jaar gehuurd van Internazionale, heeft op de training een breukje in een enkel opgelopen bij een botsing met ploeggenoot Alvaro Odriozola.
Perisic was de afgelopen weken een vaste waarde bij Bayern München, dat zich zaterdag aan kop van de Bundesliga nestelde. In vijftien competitieduels maakte de Kroaat vier doelpunten. Perisic mist deze week niet alleen de bekerwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim (woensdag) en de topper tegen RB Leipzig (zondag in München), maar ook het eerste duel met Chelsea in de achtste finales van de Champions League. Bayern treft de Engelse club op 25 februari op Stamford Bridge, de return is op 18 maart.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
17 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
18 uur geleden