Bayern München maand zonder Perisic
MÜNCHEN (ANP) - In sportief opzicht gaat het heel voorspoedig bij Bayern München, maar trainer Hansi Flick heeft wel een personele tegenvaller gekregen. Hij kan zeker een maand niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroatische vleugelspits, voor een jaar gehuurd van Internazionale, heeft op de training een breukje in een enkel opgelopen bij een botsing met ploeggenoot Alvaro Odriozola.
Perisic was de afgelopen weken een vaste waarde bij Bayern München, dat zich zaterdag aan kop van de Bundesliga nestelde. In vijftien competitieduels maakte de Kroaat vier doelpunten. Perisic mist deze week niet alleen de bekerwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim (woensdag) en de topper tegen RB Leipzig (zondag in München), maar ook het eerste duel met Chelsea in de achtste finales van de Champions League. Bayern treft de Engelse club op 25 februari op Stamford Bridge, de return is op 18 maart.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Ousmane Dembélé benadrukte na zijn hattrick tegen Noorwegen op het wereldkampioenschap voetbal (4-1) dat het Franse elftal niet mag verslappen. "Dit is een uniek en belangrijk moment voor mij. Maar ik vond mijn wedstrijd tegen Senegal of tegen Irak beter. Ik denk dat ik toen een grotere rol had, dus ik geloof dat we gefocust moeten blijven, want er komen nog belangrijke dingen aan", aldus de aanvaller van Paris Saint-Germain.
58 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Didier Deschamps sluit op het wereldkampioenschap voetbal zaterdag weer aan bij het Franse elftal. De 57-jarige bondscoach was teruggegaan naar eigen land om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
59 minuten geledenTORONTO (ANP) - Senegal heeft met de zege op Irak de kansen levend gehouden voor een vervolg op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Pape Thiaw versloeg in Toronto Irak met 5-0 en kan als nummer 3 in Groep I de tweede ronde nog halen. Irak speelde het grootste deel van de wedstrijd met tien man na de rode kaart voor Rebin Sulaka.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk is mede door een hattrick van Ousmane Dembélé op het WK voetbal door de zege op Noorwegen groepswinnaar geworden. De Fransen wonnen in het Boston Stadium in Foxborough met 4-1 van de Noren, die desondanks als tweede eindigen in de groep.
2 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - Een Afrikaanse winnaar van het wereldkampioenschap voetbal is volgens Sébastien Desabre "slechts een kwestie van tijd". Dat zei de bondscoach van de Democratische Republiek Congo vrijdag, in aanloop naar het laatste groepsduel op het WK met Oezbekistan.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Middenvelder Dani Ceballos vertrekt na zeven seizoenen bij Real Madrid. De 29-jarige Spanjaard kondigde zijn afscheid aan op X. Real Madrid bevestigde het vertrek kort daarop.
3 uur geledenVERSAILLES (ANP/RTR) - Voetballer Achraf Hakimi, momenteel met Marokko actief op het WK voetbal, gaat in cassatie tegen een uitspraak die bepaalde dat hij terecht moet staan voor een verkrachtingszaak uit 2023 waarin hij verdachte is. Dat heeft zijn advocaat aan persbureau Reuters bevestigd.
4 uur geleden