Bayern München komt niet meer in de buurt van Manchester City
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is in de tweede wedstrijd van de kwartfinales van de Champions League niet meer in de buurt van Manchester City gekomen. In München eindigde het duel tussen de kampioen van Duitsland en die van Engeland in 1-1. In het eerste duel had Manchester City op eigen veld al overduidelijk afstand genomen, 3-0.
Wel drong Bayern voor eigen publiek aan om er nog iets van te maken en liet de formatie van trainer Thomas Tuchel enkele mogelijkheden onbenut om op voorsprong te komen. Na de hervatting sloeg City echter toe, zoals te doen gebruikelijk via Erling Haaland. De Noorse schutter van formaat had in de eerste helft nog een strafschop gemist. In de slotfase kwam Bayern op gelijke hoogte, omdat Joshua Kimmich wel een penalty benutte.
Sinds de komst van Tuchel werd Bayern eerder ook al uitgeschakeld in de nationale beker. De club kan alleen in de eigen Bundesliga nog de hoofdprijs pakken.
De Nederlandse international Nathan Aké viel halverwege de tweede helft geblesseerd uit bij Manchester City, vermoedelijk met een hamstringblessure.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
1 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
3 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
16 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
18 uur geleden