Bayern München kijkt alweer voorzichtig naar voetballen met fans
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München onderzoekt of het snel weer met supporters in de eigen Allianz Arena kan voetballen. "Natuurlijk kijken we of we met de huidige maatregelen weer fans kunnen toelaten", vertelt bestuurslid Oliver Kahn.
"Het zou dan gaan om 10.000 of 11.000 toeschouwers", aldus de oud-doelman. "Maar het moet natuurlijk wel veilig zijn. Dat moeten we goed onderzoeken."
Kahn vertelde niet wanneer Bayern weer fans denkt te kunnen toelaten. De koploper van de Bundesliga heeft voor dit seizoen nog drie thuisduels op het programma staan.
Bayern speelt voor de competitie nog tegen Borussia Mönchengladbach (13 juni) en SC Freiburg (20 juni) in de Allianz Arena. Eintracht Frankfurt komt op 10 juni op bezoek voor een halve finale in het bekertoernooi.
De Allianz Arena biedt plaats aan 75.000 fans. Sommige Duitse politici vrezen dat er dit hele kalenderjaar geen fans meer in de stadions van clubs uit de Bundesliga kunnen zitten, vanwege het coronavirus.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
6 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
21 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
21 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden