Bayern München kijkt alweer voorzichtig naar voetballen met fans
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München onderzoekt of het snel weer met supporters in de eigen Allianz Arena kan voetballen. "Natuurlijk kijken we of we met de huidige maatregelen weer fans kunnen toelaten", vertelt bestuurslid Oliver Kahn.
"Het zou dan gaan om 10.000 of 11.000 toeschouwers", aldus de oud-doelman. "Maar het moet natuurlijk wel veilig zijn. Dat moeten we goed onderzoeken."
Kahn vertelde niet wanneer Bayern weer fans denkt te kunnen toelaten. De koploper van de Bundesliga heeft voor dit seizoen nog drie thuisduels op het programma staan.
Bayern speelt voor de competitie nog tegen Borussia Mönchengladbach (13 juni) en SC Freiburg (20 juni) in de Allianz Arena. Eintracht Frankfurt komt op 10 juni op bezoek voor een halve finale in het bekertoernooi.
De Allianz Arena biedt plaats aan 75.000 fans. Sommige Duitse politici vrezen dat er dit hele kalenderjaar geen fans meer in de stadions van clubs uit de Bundesliga kunnen zitten, vanwege het coronavirus.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
48 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
5 uur geleden