Bayern München heeft fitte Musiala weer terug
MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala is weer inzetbaar voor Bayern München. Trainer Thomas Tuchel neemt hem op in zijn selectie voor het thuisduel van zaterdag met Eintracht Frankfurt.
Musiala moest de afgelopen maand toekijken vanwege een spierblessure. "Hij kan niet de hele wedstrijd spelen", zei Tuchel die de geblesseerde Matthijs de Ligt en Bouna Sarr nog wel moet missen. "We moeten dus even bekijken of hij start of gaat invallen."
Bayern München kwam afgelopen weekeinde niet in actie. Het thuisduel met 1. FC Union Berlin werd na hevige sneeuwval afgelast. Bayern München staat tweede in de Bundesliga, met 3 punten minder dan Bayer Leverkusen dat een wedstrijd meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
7 uur geleden