Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de achttiende keer op rij gewonnen van Werder Bremen in de Bundesliga. Zoals de laatste jaren bijna gebruikelijk deed Bayern dat weer met grote cijfers: 6-1. Philippe Coutinho tekende voor een hattrick, Robert Lewandowski voerde met twee treffers zijn totaal dit seizoen op naar achttien goals. De Duitse kampioen herstelde zich van de recente nederlagen tegen Bayer Leverkusen en vorige week bij koploper Borussia Mönchengladbach (twee keer 2-1).

Werder Bremen, dat in 2010 voor het laatst een puntje wist te pakken tegen Bayern München (0-0), kwam nog wel op voorsprong in de Allianz Arena via Milot Rashica. In de 45e minuut tikte Coutinho de gelijkmaker binnen en in de blessuretijd zorgde Lewandowski ervoor dat de thuisclub met een voorsprong ging rusten. Toen Coutinho na ruim een uur spelen met een fraai lobje de 3-1 liet aantekenen, was het verzet van Bremen gebroken.

De ploeg van interim-trainer Hansi Flick klom naar de vierde plaats, vier punten achter Gladbach dat zondag tegen VfL Wolfsburg speelt. Borussia Dortmund handhaafde zich op de derde plek met een ruime zege bij FSV Mainz 05: 0-4. Marco Reus, Jadon Sancho, Thorgan Hazard en Nico Schulz maakten de doelpunten voor Dortmund, dat twee punten meer heeft dan Bayern.

Peter Bosz

Trainer Peter Bosz ging met Bayer Leverkusen onderuit bij degradatiekandidaat 1. FC Köln: 2-0. Leverkusen beëindigde het duel met negen man na rode kaarten voor Aleksandar Dragovic (twee keer geel) en Leon Bailey, die een klap gaf in het gezicht van Kingsley Ehizibue (ex-PEC Zwolle). Voor het eerst sinds 2005 kreeg Leverkusen twee keer rood in één competitieduel.

Met Karim Rekik en Javairô Dilrosun in de basis boekte Hertha BSC tegen SC Freiburg de eerste zege onder trainer Jürgen Klinsmann. Vladimir Darida maakte in Berlijn het enige doelpunt: 1-0.

Meer uit Voetbal

Van Nistelrooij na prettige familieomstandigheden bij Oranje

WHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.

9 minuten geleden
Koeman vindt het lastig om ver weg van zijn zieke vrouw te zijn

WHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."

30 minuten geleden
Oranje start grotendeels met beoogd basisteam tegen Oezbekistan

WHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.

1 uur geleden
Feyenoord ontslaat trainer Van Persie na ruim een jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.

1 uur geleden
Deen Eriksen zakt weer in elkaar op het veld, maar maakt het goed

ODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.

2 uur geleden
Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

3 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

5 uur geleden