Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de achttiende keer op rij gewonnen van Werder Bremen in de Bundesliga. Zoals de laatste jaren bijna gebruikelijk deed Bayern dat weer met grote cijfers: 6-1. Philippe Coutinho tekende voor een hattrick, Robert Lewandowski voerde met twee treffers zijn totaal dit seizoen op naar achttien goals. De Duitse kampioen herstelde zich van de recente nederlagen tegen Bayer Leverkusen en vorige week bij koploper Borussia Mönchengladbach (twee keer 2-1).

Werder Bremen, dat in 2010 voor het laatst een puntje wist te pakken tegen Bayern München (0-0), kwam nog wel op voorsprong in de Allianz Arena via Milot Rashica. In de 45e minuut tikte Coutinho de gelijkmaker binnen en in de blessuretijd zorgde Lewandowski ervoor dat de thuisclub met een voorsprong ging rusten. Toen Coutinho na ruim een uur spelen met een fraai lobje de 3-1 liet aantekenen, was het verzet van Bremen gebroken.

De ploeg van interim-trainer Hansi Flick klom naar de vierde plaats, vier punten achter Gladbach dat zondag tegen VfL Wolfsburg speelt. Borussia Dortmund handhaafde zich op de derde plek met een ruime zege bij FSV Mainz 05: 0-4. Marco Reus, Jadon Sancho, Thorgan Hazard en Nico Schulz maakten de doelpunten voor Dortmund, dat twee punten meer heeft dan Bayern.

Peter Bosz

Trainer Peter Bosz ging met Bayer Leverkusen onderuit bij degradatiekandidaat 1. FC Köln: 2-0. Leverkusen beëindigde het duel met negen man na rode kaarten voor Aleksandar Dragovic (twee keer geel) en Leon Bailey, die een klap gaf in het gezicht van Kingsley Ehizibue (ex-PEC Zwolle). Voor het eerst sinds 2005 kreeg Leverkusen twee keer rood in één competitieduel.

Met Karim Rekik en Javairô Dilrosun in de basis boekte Hertha BSC tegen SC Freiburg de eerste zege onder trainer Jürgen Klinsmann. Vladimir Darida maakte in Berlijn het enige doelpunt: 1-0.

Meer uit Voetbal

FC Groningen doet aangifte van identiteitsfraude

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en technisch directeur van de club Mo Allach hebben aangifte gedaan van identiteitsfraude. Dat bevestigt een woordvoerder van de club donderdag na berichtgeving van RTV Noord en de NOS. Oplichters zouden zich op de transfermarkt hebben voorgedaan als Allach en zijn club en zo spelers en zaakwaarnemers om de tuin hebben geleid.

2 uur geleden
Steur (Ajax) tekent voor vijf seizoenen bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sean Steur heeft Ajax definitief verruild voor Newcastle United. De 18-jarige middenvelder heeft bij de club uit de Premier League een contract voor vijf seizoenen getekend.

3 uur geleden
Egypte langer door met bondscoach Hassan na uitschakeling WK

CAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.

18 uur geleden
Márquez volgt Aguirre op als bondscoach van Mexico na WK-exit

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.

19 uur geleden
NEC verkoopt aanvaller Önal voor clubrecordbedrag aan Lille

NIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.

20 uur geleden
NEC-trainer Schreuder wint Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.

21 uur geleden
FC Utrecht reageert met verslagenheid op overlijden Van Veen (80)

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft met "grote verslagenheid" gereageerd op het overlijden van clubicoon Leo van Veen. De oud-voetballer en -trainer overleed woensdag op 80-jarige leeftijd. Hij was al geruime tijd ziek.

21 uur geleden