Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de achttiende keer op rij gewonnen van Werder Bremen in de Bundesliga. Zoals de laatste jaren bijna gebruikelijk deed Bayern dat weer met grote cijfers: 6-1. Philippe Coutinho tekende voor een hattrick, Robert Lewandowski voerde met twee treffers zijn totaal dit seizoen op naar achttien goals. De Duitse kampioen herstelde zich van de recente nederlagen tegen Bayer Leverkusen en vorige week bij koploper Borussia Mönchengladbach (twee keer 2-1).

Werder Bremen, dat in 2010 voor het laatst een puntje wist te pakken tegen Bayern München (0-0), kwam nog wel op voorsprong in de Allianz Arena via Milot Rashica. In de 45e minuut tikte Coutinho de gelijkmaker binnen en in de blessuretijd zorgde Lewandowski ervoor dat de thuisclub met een voorsprong ging rusten. Toen Coutinho na ruim een uur spelen met een fraai lobje de 3-1 liet aantekenen, was het verzet van Bremen gebroken.

De ploeg van interim-trainer Hansi Flick klom naar de vierde plaats, vier punten achter Gladbach dat zondag tegen VfL Wolfsburg speelt. Borussia Dortmund handhaafde zich op de derde plek met een ruime zege bij FSV Mainz 05: 0-4. Marco Reus, Jadon Sancho, Thorgan Hazard en Nico Schulz maakten de doelpunten voor Dortmund, dat twee punten meer heeft dan Bayern.

Peter Bosz

Trainer Peter Bosz ging met Bayer Leverkusen onderuit bij degradatiekandidaat 1. FC Köln: 2-0. Leverkusen beëindigde het duel met negen man na rode kaarten voor Aleksandar Dragovic (twee keer geel) en Leon Bailey, die een klap gaf in het gezicht van Kingsley Ehizibue (ex-PEC Zwolle). Voor het eerst sinds 2005 kreeg Leverkusen twee keer rood in één competitieduel.

Met Karim Rekik en Javairô Dilrosun in de basis boekte Hertha BSC tegen SC Freiburg de eerste zege onder trainer Jürgen Klinsmann. Vladimir Darida maakte in Berlijn het enige doelpunt: 1-0.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

1 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

2 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

2 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

5 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

20 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

22 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

23 uur geleden