Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

Bayern München haalt weer uit tegen Bremen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de achttiende keer op rij gewonnen van Werder Bremen in de Bundesliga. Zoals de laatste jaren bijna gebruikelijk deed Bayern dat weer met grote cijfers: 6-1. Philippe Coutinho tekende voor een hattrick, Robert Lewandowski voerde met twee treffers zijn totaal dit seizoen op naar achttien goals. De Duitse kampioen herstelde zich van de recente nederlagen tegen Bayer Leverkusen en vorige week bij koploper Borussia Mönchengladbach (twee keer 2-1).

Werder Bremen, dat in 2010 voor het laatst een puntje wist te pakken tegen Bayern München (0-0), kwam nog wel op voorsprong in de Allianz Arena via Milot Rashica. In de 45e minuut tikte Coutinho de gelijkmaker binnen en in de blessuretijd zorgde Lewandowski ervoor dat de thuisclub met een voorsprong ging rusten. Toen Coutinho na ruim een uur spelen met een fraai lobje de 3-1 liet aantekenen, was het verzet van Bremen gebroken.

De ploeg van interim-trainer Hansi Flick klom naar de vierde plaats, vier punten achter Gladbach dat zondag tegen VfL Wolfsburg speelt. Borussia Dortmund handhaafde zich op de derde plek met een ruime zege bij FSV Mainz 05: 0-4. Marco Reus, Jadon Sancho, Thorgan Hazard en Nico Schulz maakten de doelpunten voor Dortmund, dat twee punten meer heeft dan Bayern.

Peter Bosz

Trainer Peter Bosz ging met Bayer Leverkusen onderuit bij degradatiekandidaat 1. FC Köln: 2-0. Leverkusen beëindigde het duel met negen man na rode kaarten voor Aleksandar Dragovic (twee keer geel) en Leon Bailey, die een klap gaf in het gezicht van Kingsley Ehizibue (ex-PEC Zwolle). Voor het eerst sinds 2005 kreeg Leverkusen twee keer rood in één competitieduel.

Met Karim Rekik en Javairô Dilrosun in de basis boekte Hertha BSC tegen SC Freiburg de eerste zege onder trainer Jürgen Klinsmann. Vladimir Darida maakte in Berlijn het enige doelpunt: 1-0.

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

21 minuten geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

10 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

12 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

15 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

15 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

16 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

17 uur geleden