Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft Feyenoord het goede voorbeeld gegeven. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin (2-5). Borussia Dortmund, woensdag tegenstander van Ajax, klopte voor eigen publiek 1. FC Köln (2-0).

Union Berlin ontvangt Feyenoord donderdag in de Conference League. De club uit de hoofdstad van Duitsland had weinig te vertellen tegen de regerend landskampioen. Bayern München leidde na 35 minuten al met 0-3, met dank aan twee treffers van Robert Lewandowski en een doelpunt van Leroy Sané. Niko Gießelmann scoorde vlak voor rust voor Union Berlin. Na rusten troffen Kingsley Coman en Thomas Müller nog doel voor Bayern. Julian Ryerson tekende voor de 2-4 van de thuisploeg.

Bayern, dat zich herstelde van de 5-0-nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach in de beker, blijft koploper in de Bundesliga. Borussia Dortmund volgt op 1 punt. Thorgan Hazard en Steffen Tigges hielden de volgende opponent van Ajax in de Champions League met doelpunten tegen FC Köln in het spoor van de lijstaanvoerder. Donyell Malen vierde als invaller zijn rentree bij Dortmund. Hij miste dinsdag het bekerduel met Ingolstadt vanwege een maag-darminfectie.

Mark Flekken blijft goed presteren met sc Freiburg, de verrassende nummer 3 van de Bundesliga. De doelman uit Limburg won met zijn ploeg ook van SpVgg Greuther Fürth (3-1). Trainer Florian Kohfeldt beleefde een goede start met VfL Wolfsburg. De opvolger van de ontslagen Mark van Bommel won met zijn nieuwe ploeg bij Bayer Leverkusen (0-2). Lukas Nmecha en Maximilian Arnold scoorden voor Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

45 minuten geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

1 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

2 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

2 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

2 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

3 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

3 uur geleden