Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft Feyenoord het goede voorbeeld gegeven. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin (2-5). Borussia Dortmund, woensdag tegenstander van Ajax, klopte voor eigen publiek 1. FC Köln (2-0).

Union Berlin ontvangt Feyenoord donderdag in de Conference League. De club uit de hoofdstad van Duitsland had weinig te vertellen tegen de regerend landskampioen. Bayern München leidde na 35 minuten al met 0-3, met dank aan twee treffers van Robert Lewandowski en een doelpunt van Leroy Sané. Niko Gießelmann scoorde vlak voor rust voor Union Berlin. Na rusten troffen Kingsley Coman en Thomas Müller nog doel voor Bayern. Julian Ryerson tekende voor de 2-4 van de thuisploeg.

Bayern, dat zich herstelde van de 5-0-nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach in de beker, blijft koploper in de Bundesliga. Borussia Dortmund volgt op 1 punt. Thorgan Hazard en Steffen Tigges hielden de volgende opponent van Ajax in de Champions League met doelpunten tegen FC Köln in het spoor van de lijstaanvoerder. Donyell Malen vierde als invaller zijn rentree bij Dortmund. Hij miste dinsdag het bekerduel met Ingolstadt vanwege een maag-darminfectie.

Mark Flekken blijft goed presteren met sc Freiburg, de verrassende nummer 3 van de Bundesliga. De doelman uit Limburg won met zijn ploeg ook van SpVgg Greuther Fürth (3-1). Trainer Florian Kohfeldt beleefde een goede start met VfL Wolfsburg. De opvolger van de ontslagen Mark van Bommel won met zijn nieuwe ploeg bij Bayer Leverkusen (0-2). Lukas Nmecha en Maximilian Arnold scoorden voor Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

35 minuten geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

36 minuten geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

3 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

4 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

7 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

9 uur geleden