Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft Feyenoord het goede voorbeeld gegeven. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin (2-5). Borussia Dortmund, woensdag tegenstander van Ajax, klopte voor eigen publiek 1. FC Köln (2-0).

Union Berlin ontvangt Feyenoord donderdag in de Conference League. De club uit de hoofdstad van Duitsland had weinig te vertellen tegen de regerend landskampioen. Bayern München leidde na 35 minuten al met 0-3, met dank aan twee treffers van Robert Lewandowski en een doelpunt van Leroy Sané. Niko Gießelmann scoorde vlak voor rust voor Union Berlin. Na rusten troffen Kingsley Coman en Thomas Müller nog doel voor Bayern. Julian Ryerson tekende voor de 2-4 van de thuisploeg.

Bayern, dat zich herstelde van de 5-0-nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach in de beker, blijft koploper in de Bundesliga. Borussia Dortmund volgt op 1 punt. Thorgan Hazard en Steffen Tigges hielden de volgende opponent van Ajax in de Champions League met doelpunten tegen FC Köln in het spoor van de lijstaanvoerder. Donyell Malen vierde als invaller zijn rentree bij Dortmund. Hij miste dinsdag het bekerduel met Ingolstadt vanwege een maag-darminfectie.

Mark Flekken blijft goed presteren met sc Freiburg, de verrassende nummer 3 van de Bundesliga. De doelman uit Limburg won met zijn ploeg ook van SpVgg Greuther Fürth (3-1). Trainer Florian Kohfeldt beleefde een goede start met VfL Wolfsburg. De opvolger van de ontslagen Mark van Bommel won met zijn nieuwe ploeg bij Bayer Leverkusen (0-2). Lukas Nmecha en Maximilian Arnold scoorden voor Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

2 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

5 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

6 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

6 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

7 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

7 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

8 uur geleden