Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

Bayern München geeft Feyenoord het goede voorbeeld in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft Feyenoord het goede voorbeeld gegeven. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin (2-5). Borussia Dortmund, woensdag tegenstander van Ajax, klopte voor eigen publiek 1. FC Köln (2-0).

Union Berlin ontvangt Feyenoord donderdag in de Conference League. De club uit de hoofdstad van Duitsland had weinig te vertellen tegen de regerend landskampioen. Bayern München leidde na 35 minuten al met 0-3, met dank aan twee treffers van Robert Lewandowski en een doelpunt van Leroy Sané. Niko Gießelmann scoorde vlak voor rust voor Union Berlin. Na rusten troffen Kingsley Coman en Thomas Müller nog doel voor Bayern. Julian Ryerson tekende voor de 2-4 van de thuisploeg.

Bayern, dat zich herstelde van de 5-0-nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach in de beker, blijft koploper in de Bundesliga. Borussia Dortmund volgt op 1 punt. Thorgan Hazard en Steffen Tigges hielden de volgende opponent van Ajax in de Champions League met doelpunten tegen FC Köln in het spoor van de lijstaanvoerder. Donyell Malen vierde als invaller zijn rentree bij Dortmund. Hij miste dinsdag het bekerduel met Ingolstadt vanwege een maag-darminfectie.

Mark Flekken blijft goed presteren met sc Freiburg, de verrassende nummer 3 van de Bundesliga. De doelman uit Limburg won met zijn ploeg ook van SpVgg Greuther Fürth (3-1). Trainer Florian Kohfeldt beleefde een goede start met VfL Wolfsburg. De opvolger van de ontslagen Mark van Bommel won met zijn nieuwe ploeg bij Bayer Leverkusen (0-2). Lukas Nmecha en Maximilian Arnold scoorden voor Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

10 minuten geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

2 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

15 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

15 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

17 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 dag geleden