Bayern München gaat nu voor tweede 'triple'
BERLIJN (ANP) - De landstitel en de Duitse beker zijn binnen, maar de voetballers van Bayern München zijn nog niet verzadigd. Kort na de gewonnen bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen (4-2) ging het al weer over de Champions League, die volgende maand wordt uitgespeeld. "De 'dubbel' is binnen, maar we hebben grote doelen", zei bestuursvoorzitter Karl-Heinz Rummenigge. "We kunnen nóg een prijs winnen."
Bayern München staat in de Champions League op de drempel van de kwartfinales. De Duitse kampioen won in februari, kort voordat de coronacrisis het Europese voetbal stil legde, in Londen met 3-0 van Chelsea. Als Bayern in de return niet in elkaar stort, zal het als een van de favorieten naar Lissabon gaan voor de eindfase van de Champions League. De ploeg van trainer Hansi Flick verkeert al wekenlang in topvorm.
"We gaan hier met een goed glas op proosten. Als je de 'dubbel' wint, mogen de spelers best even feest vieren", zei Rummenigge tijdens het feest in het hotel in Berlijn. Bayern veroverde in 2013 voor het eerst de 'triple'. Arjen Robben bezorgde de Duitse club met zijn winnende doelpunt in de finale tegen Borussia Dortmund dat seizoen ook de eindzege in de Champions League. "We zijn heel hongerig, we willen alles winnen", zegt middenvelder Leon Goretzka. "Het is fijn om te zien dat iedereen tot de limiet gaat. Op dit moment zie ik zelfs geen limiet voor ons."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
16 uur geleden