Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München gaat nu voor tweede 'triple'

Bayern München gaat nu voor tweede 'triple'

BERLIJN (ANP) - De landstitel en de Duitse beker zijn binnen, maar de voetballers van Bayern München zijn nog niet verzadigd. Kort na de gewonnen bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen (4-2) ging het al weer over de Champions League, die volgende maand wordt uitgespeeld. "De 'dubbel' is binnen, maar we hebben grote doelen", zei bestuursvoorzitter Karl-Heinz Rummenigge. "We kunnen nóg een prijs winnen."

Bayern München staat in de Champions League op de drempel van de kwartfinales. De Duitse kampioen won in februari, kort voordat de coronacrisis het Europese voetbal stil legde, in Londen met 3-0 van Chelsea. Als Bayern in de return niet in elkaar stort, zal het als een van de favorieten naar Lissabon gaan voor de eindfase van de Champions League. De ploeg van trainer Hansi Flick verkeert al wekenlang in topvorm.

"We gaan hier met een goed glas op proosten. Als je de 'dubbel' wint, mogen de spelers best even feest vieren", zei Rummenigge tijdens het feest in het hotel in Berlijn. Bayern veroverde in 2013 voor het eerst de 'triple'. Arjen Robben bezorgde de Duitse club met zijn winnende doelpunt in de finale tegen Borussia Dortmund dat seizoen ook de eindzege in de Champions League. "We zijn heel hongerig, we willen alles winnen", zegt middenvelder Leon Goretzka. "Het is fijn om te zien dat iedereen tot de limiet gaat. Op dit moment zie ik zelfs geen limiet voor ons."

Meer uit Voetbal

Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

2 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

3 uur geleden
Coach Parker vertrekt bij gedegradeerd Burnley

BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.

5 uur geleden
Gevluchte Afghaanse voetbalsters dromen van Olympische Spelen LA

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.

7 uur geleden
Coach Arteta van Arsenal woedend op arbiter Makkelie

MADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.

8 uur geleden
Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

18 uur geleden
Iraanse delegatie ziet af van FIFA-congres vanwege douane

VANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.

20 uur geleden