Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München en Sevilla strijden om Europese Supercup

Bayern München en Sevilla strijden om Europese Supercup

BOEDAPEST (ANP) - Bayern München en Sevilla strijden donderdagavond vanaf 21.00 uur in Boedapest om de Europese Supercup. De Duitse kampioen won vorige maand de Champions League, Luuk de Jong bezorgde Sevilla met twee doelpunten in de finale tegen Internazionale (3-2) de eindzege in de Europa League.

Bayern München begon het nieuwe seizoen in Duitsland afgelopen week met een klinkende overwinning op Schalke 04: 8-0. Joshua Zirkzee, de 19-jarige Nederlandse spits van de 'Rekordmeister', viel in de slotfase in. "Natuurlijk is Bayern de favoriet", zei De Jong, in de beslissende fase van de Europa League de held van Sevilla. "Maar we hebben een kans en daar gaan we voor."

De Europese voetbalbond laat bij de wedstrijd in de Puskás Aréna in de Hongaarse hoofdstad voor het eerst weer publiek toe, zij het wel in beperkte mate. Ongeveer één derde van het stadion, waar ruim 67.000 mensen in kunnen, mag gebruikt worden. Zeker in Duitsland zijn er nogal wat zorgen, omdat Boedapest vanwege de toename van het aantal coronabesmettingen onlangs werd aangeduid als risicogebied.

Vorig jaar ging de Supercup naar Chelsea, dat Champions League-winnaar Liverpool via strafschoppen versloeg.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

35 minuten geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

1 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

1 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

2 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

2 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

2 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden