Bayern München-doelman Neuer (37) tekent bij tot medio 2025
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer heeft zijn contract bij Bayern München met een jaar verlengd. De 37-jarige Duitse international staat nu tot de zomer van 2025 onder contract bij de club uit München. Ook reservedoelman Sven Ulreich tekende een contractverlenging tot medio 2025.
Neuer keerde in oktober terug in de basis van Bayern, nadat hij een klein jaar aan de kant had gestaan door een beenbreuk. "Ik ben blij dat ik nog een jaar bij FC Bayern blijf", zei de keeper op de website van de club. "Na mijn lange blessure ben ik weer volop aan de slag. Het is voor mij enorm leuk om met dit team op het veld te staan. Ik ben er zeker van dat we onze grote doelen de komende jaren kunnen bereiken - en uiteraard is de Champions League-finale van 2025 in München daar één van. Wetende dat ik Sven nog steeds aan mijn zijde heb, maakt het nog fijner."
Neuer speelt sinds 2011 voor Bayern en is aanvoerder sinds 2017. Hij won de 'treble' twee keer met de club (2013, 2020), dankzij winst in de Champions League, Bundesliga en de Duitse beker. In totaal werd hij elf keer kampioen van Duitsland en speelde hij 494 wedstrijden voor Bayern.
Neuer speelde ook 117 interlands voor Duitsland. Hij werd na overleg met bondscoach Julian Nagelsmann nog niet opgeroepen voor de laatste interlandperiode, omdat hij eerst weer moet presteren met Bayern. Hij hoopt tijdens de volgende interlands in maart weer aan te sluiten bij Duitse nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
11 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
17 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
19 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
21 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
22 uur geleden