Bayern München-doelman Neuer (37) tekent bij tot medio 2025
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer heeft zijn contract bij Bayern München met een jaar verlengd. De 37-jarige Duitse international staat nu tot de zomer van 2025 onder contract bij de club uit München. Ook reservedoelman Sven Ulreich tekende een contractverlenging tot medio 2025.
Neuer keerde in oktober terug in de basis van Bayern, nadat hij een klein jaar aan de kant had gestaan door een beenbreuk. "Ik ben blij dat ik nog een jaar bij FC Bayern blijf", zei de keeper op de website van de club. "Na mijn lange blessure ben ik weer volop aan de slag. Het is voor mij enorm leuk om met dit team op het veld te staan. Ik ben er zeker van dat we onze grote doelen de komende jaren kunnen bereiken - en uiteraard is de Champions League-finale van 2025 in München daar één van. Wetende dat ik Sven nog steeds aan mijn zijde heb, maakt het nog fijner."
Neuer speelt sinds 2011 voor Bayern en is aanvoerder sinds 2017. Hij won de 'treble' twee keer met de club (2013, 2020), dankzij winst in de Champions League, Bundesliga en de Duitse beker. In totaal werd hij elf keer kampioen van Duitsland en speelde hij 494 wedstrijden voor Bayern.
Neuer speelde ook 117 interlands voor Duitsland. Hij werd na overleg met bondscoach Julian Nagelsmann nog niet opgeroepen voor de laatste interlandperiode, omdat hij eerst weer moet presteren met Bayern. Hij hoopt tijdens de volgende interlands in maart weer aan te sluiten bij Duitse nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
41 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
14 uur geleden