Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München-doelman Neuer (37) tekent bij tot medio 2025

Bayern München-doelman Neuer (37) tekent bij tot medio 2025

MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer heeft zijn contract bij Bayern München met een jaar verlengd. De 37-jarige Duitse international staat nu tot de zomer van 2025 onder contract bij de club uit München. Ook reservedoelman Sven Ulreich tekende een contractverlenging tot medio 2025.

Neuer keerde in oktober terug in de basis van Bayern, nadat hij een klein jaar aan de kant had gestaan door een beenbreuk. "Ik ben blij dat ik nog een jaar bij FC Bayern blijf", zei de keeper op de website van de club. "Na mijn lange blessure ben ik weer volop aan de slag. Het is voor mij enorm leuk om met dit team op het veld te staan. Ik ben er zeker van dat we onze grote doelen de komende jaren kunnen bereiken - en uiteraard is de Champions League-finale van 2025 in München daar één van. Wetende dat ik Sven nog steeds aan mijn zijde heb, maakt het nog fijner."

Neuer speelt sinds 2011 voor Bayern en is aanvoerder sinds 2017. Hij won de 'treble' twee keer met de club (2013, 2020), dankzij winst in de Champions League, Bundesliga en de Duitse beker. In totaal werd hij elf keer kampioen van Duitsland en speelde hij 494 wedstrijden voor Bayern.

Neuer speelde ook 117 interlands voor Duitsland. Hij werd na overleg met bondscoach Julian Nagelsmann nog niet opgeroepen voor de laatste interlandperiode, omdat hij eerst weer moet presteren met Bayern. Hij hoopt tijdens de volgende interlands in maart weer aan te sluiten bij Duitse nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

6 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

6 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

7 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

7 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

8 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

10 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

11 uur geleden