Bayern München-doelman Neuer (37) tekent bij tot medio 2025
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer heeft zijn contract bij Bayern München met een jaar verlengd. De 37-jarige Duitse international staat nu tot de zomer van 2025 onder contract bij de club uit München. Ook reservedoelman Sven Ulreich tekende een contractverlenging tot medio 2025.
Neuer keerde in oktober terug in de basis van Bayern, nadat hij een klein jaar aan de kant had gestaan door een beenbreuk. "Ik ben blij dat ik nog een jaar bij FC Bayern blijf", zei de keeper op de website van de club. "Na mijn lange blessure ben ik weer volop aan de slag. Het is voor mij enorm leuk om met dit team op het veld te staan. Ik ben er zeker van dat we onze grote doelen de komende jaren kunnen bereiken - en uiteraard is de Champions League-finale van 2025 in München daar één van. Wetende dat ik Sven nog steeds aan mijn zijde heb, maakt het nog fijner."
Neuer speelt sinds 2011 voor Bayern en is aanvoerder sinds 2017. Hij won de 'treble' twee keer met de club (2013, 2020), dankzij winst in de Champions League, Bundesliga en de Duitse beker. In totaal werd hij elf keer kampioen van Duitsland en speelde hij 494 wedstrijden voor Bayern.
Neuer speelde ook 117 interlands voor Duitsland. Hij werd na overleg met bondscoach Julian Nagelsmann nog niet opgeroepen voor de laatste interlandperiode, omdat hij eerst weer moet presteren met Bayern. Hij hoopt tijdens de volgende interlands in maart weer aan te sluiten bij Duitse nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
4 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
13 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
17 uur geleden