Bayern München contracteert Franse verdediger Boey
MUNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Sacha Boey vastgelegd. De 23-jarige Boey, die Kameroense roots heeft, komt over van de Turkse club Galatasaray. Hij heeft tot de zomer van 2028 getekend in Duitsland.
"Dit is voor mij een droom die uitkomt. Het is voor mij een eer om voor zo'n grote club als Bayern te mogen spelen", zei Boey op de website van Bayern. "Ik kijk er naar uit om met al deze geweldige spelers te spelen. Ik ben een verdediger die graag aanvalt en net zo graag betrokken is voorin als in de verdediging."
Boey, die voor zijn periode in Turkije bij de Franse clubs Stade Rennes en Dijon speelde, wordt vooral als rechtsback opgesteld. Op die positie heeft Bayern ook oud-Ajacied Noussair Mazraoui onder contract staan.
Bayern staat tweede in de Bundesliga. De achterstand op koper Bayer Leverkusen bedraagt 2 punten.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
10 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden