
Bayern München contracteert Franse verdediger Boey
MUNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Sacha Boey vastgelegd. De 23-jarige Boey, die Kameroense roots heeft, komt over van de Turkse club Galatasaray. Hij heeft tot de zomer van 2028 getekend in Duitsland.
"Dit is voor mij een droom die uitkomt. Het is voor mij een eer om voor zo'n grote club als Bayern te mogen spelen", zei Boey op de website van Bayern. "Ik kijk er naar uit om met al deze geweldige spelers te spelen. Ik ben een verdediger die graag aanvalt en net zo graag betrokken is voorin als in de verdediging."
Boey, die voor zijn periode in Turkije bij de Franse clubs Stade Rennes en Dijon speelde, wordt vooral als rechtsback opgesteld. Op die positie heeft Bayern ook oud-Ajacied Noussair Mazraoui onder contract staan.
Bayern staat tweede in de Bundesliga. De achterstand op koper Bayer Leverkusen bedraagt 2 punten.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Xavi Simons heeft RB Leipzig aan de eerste competitiezege in vijf wedstrijden geholpen. De Oranje-international tekende voor een doelpunt en een assist tijdens een 2-0-overwinning op FC Sankt Pauli.
2 uur geledenPLYMOUTH (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot zocht na de verrassende uitschakeling in de vierde ronde van de FA Cup tegen Plymouth Argyle (1-0) niet naar excuses. "We hadden geen goede dag. Een resultaat als dit is dan de uitkomst", aldus de Nederlander, die tegen de hekkensluiter uit het Championship veel vaste krachten rust gaf.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Twente is er opnieuw niet in geslaagd een competitiewedstrijd buiten eigen stadion te winnen. De Enschedeërs verspeelden bij sc Heerenveen in blessuretijd een voorsprong: 3-3. Twente speelde een groot deel van het duel met een man minder na een rode kaart in de 35e minuut voor verdediger Bas Kuipers.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag met het nodige vertrouwen aantreden in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Europa League tegen Galatasaray. De formatie van trainer Maarten Martens boekte tegen PEC Zwolle zijn derde zege in acht dagen tijd: 2-0.
3 uur geledenPLYMOUTH (ANP) - Het Liverpool van trainer Arne Slot is verrassend uitgeschakeld in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper van de Premier League verloor met 1-0 bij Plymouth Argyle, de nummer laatst van het tweede niveau.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Trainer Francesco Farioli kan in drie woorden omschrijven waarom Ajax weer deelneemt aan de titelrace van de Eredivisie. "Inzet, verlangen en toewijding", complimenteerde de coach zijn spelers na een zege van zijn ploeg op Fortuna in Sittard (0-2).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Wout Weghorst heeft een voetblessure opgelopen in de uitwedstrijd van Ajax tegen Fortuna Sittard. "Hij heeft best veel pijn", zei trainer Francesco Farioli. "We moeten even afwachten wat er aan de hand is."
4 uur geleden