Bayern München contracteert Franse verdediger Boey
MUNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Sacha Boey vastgelegd. De 23-jarige Boey, die Kameroense roots heeft, komt over van de Turkse club Galatasaray. Hij heeft tot de zomer van 2028 getekend in Duitsland.
"Dit is voor mij een droom die uitkomt. Het is voor mij een eer om voor zo'n grote club als Bayern te mogen spelen", zei Boey op de website van Bayern. "Ik kijk er naar uit om met al deze geweldige spelers te spelen. Ik ben een verdediger die graag aanvalt en net zo graag betrokken is voorin als in de verdediging."
Boey, die voor zijn periode in Turkije bij de Franse clubs Stade Rennes en Dijon speelde, wordt vooral als rechtsback opgesteld. Op die positie heeft Bayern ook oud-Ajacied Noussair Mazraoui onder contract staan.
Bayern staat tweede in de Bundesliga. De achterstand op koper Bayer Leverkusen bedraagt 2 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).
6 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.
20 uur geledenROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
23 uur geleden