Bayern München contracteert Franse verdediger Boey
MUNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Sacha Boey vastgelegd. De 23-jarige Boey, die Kameroense roots heeft, komt over van de Turkse club Galatasaray. Hij heeft tot de zomer van 2028 getekend in Duitsland.
"Dit is voor mij een droom die uitkomt. Het is voor mij een eer om voor zo'n grote club als Bayern te mogen spelen", zei Boey op de website van Bayern. "Ik kijk er naar uit om met al deze geweldige spelers te spelen. Ik ben een verdediger die graag aanvalt en net zo graag betrokken is voorin als in de verdediging."
Boey, die voor zijn periode in Turkije bij de Franse clubs Stade Rennes en Dijon speelde, wordt vooral als rechtsback opgesteld. Op die positie heeft Bayern ook oud-Ajacied Noussair Mazraoui onder contract staan.
Bayern staat tweede in de Bundesliga. De achterstand op koper Bayer Leverkusen bedraagt 2 punten.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
3 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
14 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
16 uur geleden