Bayern München contracteert Franse verdediger Boey
MUNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de Franse verdediger Sacha Boey vastgelegd. De 23-jarige Boey, die Kameroense roots heeft, komt over van de Turkse club Galatasaray. Hij heeft tot de zomer van 2028 getekend in Duitsland.
"Dit is voor mij een droom die uitkomt. Het is voor mij een eer om voor zo'n grote club als Bayern te mogen spelen", zei Boey op de website van Bayern. "Ik kijk er naar uit om met al deze geweldige spelers te spelen. Ik ben een verdediger die graag aanvalt en net zo graag betrokken is voorin als in de verdediging."
Boey, die voor zijn periode in Turkije bij de Franse clubs Stade Rennes en Dijon speelde, wordt vooral als rechtsback opgesteld. Op die positie heeft Bayern ook oud-Ajacied Noussair Mazraoui onder contract staan.
Bayern staat tweede in de Bundesliga. De achterstand op koper Bayer Leverkusen bedraagt 2 punten.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
39 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
3 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
8 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
21 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
21 uur geleden