Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft tegen Heidenheim de zesde overwinning in de laatste zeven competitieduels geboekt: 4-2. De reeks van de ploeg van trainer Vincent Kompany werd vorige week onderbroken door Borussia Dortmund (1-1), terwijl Bayer Leverkusen dinsdag de koploper uitschakelde in de strijd om de Duitse beker.

Tegen Heidenheim kwam Bayern in de achttiende minuut op voorsprong door een doelpunt van Dayot Upamecano. Een fout van diezelfde Franse verdediger leidde in de vijftigste minuut de gelijkmaker in. Mathias Honsak benutte de eerste kans voor zijn ploeg. Dankzij de invallers Jamal Musiala en Leon Goretzka liep de thuisploeg uit naar 3-1. Niklas Dorsch scoorde tegen, waarna Musiala in de extra tijd de 4-2 verzorgde.

Van de naaste belagers verspeelde Eintracht Frankfurt op eigen veld punten (2-2) tegen FC Augsburg. Bayer Leverkusen won met 2-1 van FC St. Pauli. Frankfurt heeft 6 punten achterstand op Bayern. Leverkusen volgt op 7 punten.

Frankfurt zag Can Uzun met een doelpunt in de 74e minuut een punt redden tegen Augsburg waar aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leverkusen, met Jeremie Frimpong op de bank, leidde al na zes minuten door een doelpunt van Florian Wirtz. Het was al zijn vijfde treffer van het seizoen. Na de 2-0 in de 21e minuut, een kopbal van Jonathan Tah, leek het een makkelijke middag te worden voor de titelverdediger. In de 84e minuut zorgde Morgan Guilavogui voor de 2-1 en een nog enigszins spannende slotfase. Frimpong was na een uur ingevallen bij de ploeg van trainer Xabi Alonso, die voor de derde keer op rij een competitieduel won.

RB Leipzig won met Lutsharel Geertruida in de basis met 2-0 bij Holstein Kiel. De ex-Feyenoorder werd na ruim een uur gewisseld.

Meer uit Voetbal

Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

8 uur geleden
FIFA verdeelt WK-loting met twee shows over twee dagen

WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.

10 uur geleden
Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

11 uur geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

13 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

14 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

15 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

17 uur geleden