Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft tegen Heidenheim de zesde overwinning in de laatste zeven competitieduels geboekt: 4-2. De reeks van de ploeg van trainer Vincent Kompany werd vorige week onderbroken door Borussia Dortmund (1-1), terwijl Bayer Leverkusen dinsdag de koploper uitschakelde in de strijd om de Duitse beker.

Tegen Heidenheim kwam Bayern in de achttiende minuut op voorsprong door een doelpunt van Dayot Upamecano. Een fout van diezelfde Franse verdediger leidde in de vijftigste minuut de gelijkmaker in. Mathias Honsak benutte de eerste kans voor zijn ploeg. Dankzij de invallers Jamal Musiala en Leon Goretzka liep de thuisploeg uit naar 3-1. Niklas Dorsch scoorde tegen, waarna Musiala in de extra tijd de 4-2 verzorgde.

Van de naaste belagers verspeelde Eintracht Frankfurt op eigen veld punten (2-2) tegen FC Augsburg. Bayer Leverkusen won met 2-1 van FC St. Pauli. Frankfurt heeft 6 punten achterstand op Bayern. Leverkusen volgt op 7 punten.

Frankfurt zag Can Uzun met een doelpunt in de 74e minuut een punt redden tegen Augsburg waar aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leverkusen, met Jeremie Frimpong op de bank, leidde al na zes minuten door een doelpunt van Florian Wirtz. Het was al zijn vijfde treffer van het seizoen. Na de 2-0 in de 21e minuut, een kopbal van Jonathan Tah, leek het een makkelijke middag te worden voor de titelverdediger. In de 84e minuut zorgde Morgan Guilavogui voor de 2-1 en een nog enigszins spannende slotfase. Frimpong was na een uur ingevallen bij de ploeg van trainer Xabi Alonso, die voor de derde keer op rij een competitieduel won.

RB Leipzig won met Lutsharel Geertruida in de basis met 2-0 bij Holstein Kiel. De ex-Feyenoorder werd na ruim een uur gewisseld.

Meer uit Voetbal

Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

1 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

1 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

3 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

4 uur geleden
Tennisser Sinner in drie sets naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.

4 uur geleden
FIFA verdedigt terugdraaien schorsing Amerikaan Balogun

SEATTLE (ANP) - De FIFA heeft in een verklaring het terugdraaien van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun toegelicht en verdedigd. De beslissing is volgens de FIFA op basis van twee artikelen in de reglementen genomen. Dat zei een woordvoerder van de bond voor de persconferentie van de Belgische bondscoach in Seattle in aanloop naar de achtste finale tussen de VS en België. Media konden geen mondelinge vragen stellen. Journalisten werden verzocht dat eventueel schriftelijk te doen.

5 uur geleden
Amerikaan Balogun inzetbaar tegen België ondanks rode kaart

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).

5 uur geleden