Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

Bayern München blijft heersen in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft tegen Heidenheim de zesde overwinning in de laatste zeven competitieduels geboekt: 4-2. De reeks van de ploeg van trainer Vincent Kompany werd vorige week onderbroken door Borussia Dortmund (1-1), terwijl Bayer Leverkusen dinsdag de koploper uitschakelde in de strijd om de Duitse beker.

Tegen Heidenheim kwam Bayern in de achttiende minuut op voorsprong door een doelpunt van Dayot Upamecano. Een fout van diezelfde Franse verdediger leidde in de vijftigste minuut de gelijkmaker in. Mathias Honsak benutte de eerste kans voor zijn ploeg. Dankzij de invallers Jamal Musiala en Leon Goretzka liep de thuisploeg uit naar 3-1. Niklas Dorsch scoorde tegen, waarna Musiala in de extra tijd de 4-2 verzorgde.

Van de naaste belagers verspeelde Eintracht Frankfurt op eigen veld punten (2-2) tegen FC Augsburg. Bayer Leverkusen won met 2-1 van FC St. Pauli. Frankfurt heeft 6 punten achterstand op Bayern. Leverkusen volgt op 7 punten.

Frankfurt zag Can Uzun met een doelpunt in de 74e minuut een punt redden tegen Augsburg waar aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leverkusen, met Jeremie Frimpong op de bank, leidde al na zes minuten door een doelpunt van Florian Wirtz. Het was al zijn vijfde treffer van het seizoen. Na de 2-0 in de 21e minuut, een kopbal van Jonathan Tah, leek het een makkelijke middag te worden voor de titelverdediger. In de 84e minuut zorgde Morgan Guilavogui voor de 2-1 en een nog enigszins spannende slotfase. Frimpong was na een uur ingevallen bij de ploeg van trainer Xabi Alonso, die voor de derde keer op rij een competitieduel won.

RB Leipzig won met Lutsharel Geertruida in de basis met 2-0 bij Holstein Kiel. De ex-Feyenoorder werd na ruim een uur gewisseld.

Meer uit Voetbal

Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

21 minuten geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

25 minuten geleden
Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

2 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

9 uur geleden
Websites voetbalbond KNVB uit voorzorg offline gehaald

ZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.

9 uur geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia maanden eruit met kruisbandblessure

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).

11 uur geleden
FIFA na correctie The Times: opnieuw ondermijning gezag Infantino

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.

11 uur geleden