Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

Musiala kwam in botsing met PSG-doelman Gianluigi Donnarumma en leek daarbij zijn enkel te verdraaien. Hij verdween per brancard van het veld. "Onderzoek heeft uitgewezen dat Jamal een breuk in zijn kuitbeen heeft opgelopen", meldt Bayern. "Hij is vanochtend van Orlando naar München gevlogen en zal binnenkort worden geopereerd."

"Deze ernstige blessure is echt een schok voor Jamal en ons allemaal", reageerde sportief directeur Max Eberl. "Iedereen weet welke centrale rol hij speelt in ons team. Bovendien is dit een menselijk drama, we leven allemaal met hem mee. Jamal is net terug van een blessure en ligt er nu weer lange tijd uit." Bayern verloor het duel met 2-0.

Riskante actie

Bayern-doelman Manuel Neuer noemde de actie van zijn collega Donnarumma 'riskant' en sprak de Italiaan op het veld ook aan. "Ik heb hem gevraagd of hij niet even bij Jamal wilde gaan kijken. Die lag daar en het was toch rust", vertelde Neuer. "Pas daarna ging hij even kijken. Ik had dat anders gedaan."

Donnarumma plaatste na afloop wel een bericht op Instagram waarin hij Musiala sterkte wenste.

Meer uit Voetbal

Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

52 minuten geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

1 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

1 uur geleden
Spanje stelt groepswinst op WK veilig en ontloopt Argentinië

GUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.

1 uur geleden
Feestdag rond Oranje - Marokko vanwege laatste WK-duel Monterrey

GUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.

1 uur geleden
PSV'er Perišić vertrouwt op goede reeks tegen Afrikaanse landen

PHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.

2 uur geleden
Argentijnse bondscoach spaart WK-topscorer Messi tegen Jordanië

DALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.

2 uur geleden